N-ZERVSC175-WD
ZENEC N-ZERVSC175-WD - Kábelový adaptér Set pre predinštalované káble kamier DOMETIC.

Káblový adaptér pre pripojenie kamery ZENEC (ZE-RVSC200-MK2, ZE-RVSC200 + ZE-RVSC175) a monitora/navigačného prijímača (s Cinch vstupmi pre parkovacie kamery) na predinštalovaný káblový systém DOMETIC-6pin so skrutkovými konektormi vo vozidle.

Kompatibilita s obytnými vozidlami:
Súprava N-ZERVSC175-WD pre káble systému DOMETIC/WAECO je kompatibilná s aktuálnymi obytnými vozidlami značiek Dethleffs, Bürstner, EuraMobil, Carthago, Hobby - a aj staršími modelmi obytných vozidiel HYMER, Sunlight-Carado-Etrusco (do približne 3. štvrťroku 2019).

Kompatibilita s modelmi kamier ZENEC:
• ZE-RVSC175
• ZE-RVSC200-MK2
• ZE-RVSC200
Sada adaptérových káblov na pripojenie kamery Zenec (napr. ZE-RVSC200 + ZE-RVSC175) a monitora/naviceivera (s cinch vstupmi pre cúvacie kamery) k 6-pinovému systémovému káblu DOMETIC/WAECO so skrutkovými spojmi predinštalovanými vo vozidle .Kompatibilita s obytným autom:
Sada N-ZERVSC175-WD pre systémové káble DOMETIC/WAECO pasuje na súčasné obytné automobily značiek Dethleffs, Bürstner, EuraMobil, Carthago, Hobby - a tiež staršie obytné automobily HYMER, Sunlight-Carado-Etrusco (do cca 3. štvrťroka 2019).


Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár: