Multimediálny špecialista


ZENEC zastupuje výhradne multimediálne zariadenia. ZENEC združuje radu periferálnych zariadení, ktoré sú vyvíjané výhradne pre multimediálne systémy inštalované do vozidiel. Málo značiek je natoľko úspešná ako práve ZENEC, za veľmi krátku dobu sa stal vedúcou v oblasti multimediálnych systémov v Nemecku a v Európe.

Rozsah produktov ZENEC


ZENEC dokonale využíva hranice technologického vývoja multimédií, a pritom zachová najlepší pomer cena/výkon. Pred kvantitou je dôležitejšia kvalita, čo ZENEC prísne dodržuje. Monoceivery, navigačné hlavné jednotky, stropné monitory združujú jedno komplexné portfólio pre vozidlá. Prídavné zariadenia ako digitálny televízny DVBT tuner, DVD-tuner, cúvacie kamery, a sluchátka. Všetky ZENEC komponenty sú navzájom kompatibilné.
 

Z dvoch oblastí to najlepšie : Naviceiver

ZENEC sa špecializuje na produkty v jednom zariadení, multimédia a navigácia sú zjednotené na dokonalej úrovni. Firma si vytýčila zdokonaľovanie v oblasti multimediálnej zábavy a navigačných zariadeniach do vozidiel, ktoré predstavujú budúcnosť. Navigačný softvér, ktorý ZENEC použil v zariadeniach v kooperácii, zabezpečuje, že navigačné systémy použité v ZENEC budú stále vo vedúcej najvyššej úrovni.
 

Jednoduchosť ovládania - ako hlavná črta

Ovládanie zariadení je oblasť, ktorá veľa výrobcov podceňuje, hlavne čo sa týka komplexného riadenia systému. Testy v magazínoch poukazujú práve na to, že pre ZENEC je jednoduché ovládanie veľmi dôležitý aspekt. Pozoruhodné je aj ovládanie všetkých operatívnych funkcií ZENEC-u.
 

Významná vec

Produkty ZENEC sú všeobecne uznané, a značka zaradená ako veľmi významná, čo potvrdzujú recenzie. To nie je všetko .... ZENEC 20 rokov súťažila na trhu s konkurenčnými značkami, napokon čitatelia magazínu autohifi 2007 hlasovali na ZENEC a tak získal hodnotenie "THE TOP MULTIMEDIA BRAND" a stal sa vedúcou značkou na trhu multimédií.

 Informujte sa u Vášho dodávateľa, ZENEC - dokonalé riešenie pre všetky vozidlá .

Ak máte otázky ohľadom Zenec produktu obráťte sa prosím na oblastného dodávateľa, ktorý Vám rád poslúži a predvedie výrobok.

ZENEC Slovensko
Bratislavská 30
92401 Galanta
031/7806868