Z-N975
ZENEC Z-N975 je špičkový infotainer pre vozidlá s 1-DIN montážnym otvorom. Z-N975 kombinuje najpokročilejšiu navigáciu a inovatívne multimediálne funkcie, vrátane bezdrôtového Apple Carplay a bezdrôtového Android AutoTM, a je možné ho pohodlne ovládať prostredníctvom kapacitného dotykového displeja s uhlopriečkou 9”/22,9 cm a senzorových tlačidiel. Panel displeja je vybavený funkciou nastavenia uhla sklonu a relatívnej výšky pre čo najlepšie nastavenie polohy v priestore kokpitu vozidla. Vďaka modernému konceptu ovládania, kedy sa paralelne zobrazujú tri zdroje, máte všetky dôležité informácie na prvý pohľad.

Z-N975 sa bezdrôtovo pripája k vášmu smartfónu prostredníctvom siete WLAN. Telefonujte, navigujte alebo len počúvajte hudbu a podcasty – obzvlášť bezpečná prevádzka je zaručená. Všetky podporované funkcie je možné pohodlne ovládať prostredníctvom Apple Siri, hlasového asistenta Google alebo cez dotykový displej prístroja ZENEC.

Integrovaný dvojitý tuner DAB+ s mnohými komfortnými funkciami ponúka čistý príjem digitálneho rádia vrátane dynamických zoznamov staníc, funkcie MOT Slideshow, DLS Text, DAB-FM a DAB-DAB sledovania služieb.

Pre prehrávanie audia a videa je ZN975 vybavený dvoma portami USB.
Moderný LowEnergy modul Bluetooth presvedčí vynikajúcou kvalitou zvuku handsfree. Prostredníctvom A2DP môžete bezdrôtovo streamovať hudbu z mobilného telefónu.

Z-N975 presvedčí aj prepracovanými zvukovými funkciami. Čip DSP s päťnásobným kanálovým časovým vyrovnaním umožňuje optimalizovať časy šírenia zvuku pre každý reproduktor, čo zaisťuje najlepšie podanie stredu zvuku na sedadle vodiča alebo spolujazdca. Pomocou 10-pásmového grafického ekvalizéra môžete ručne optimalizovať zvuk tak, aby zodpovedal špecifikám vášho vozidla alebo jednoducho vyhovoval vašim osobným preferenciám.

Z-N975 podporuje až tri kamery. Konfigurovateľné pomocné čiary a prehrávanie zvuku z kamery uľahčujú manévrovanie. Z-N975 je možné kombinovať s novými kamerami ZENEC MultiView, ktoré umožňujú priamu voľbu rôznych častí obrazu a uhlov pohľadu na dotykovom displeji.

Pre účelové rozšírenie infotainmentu sú k dispozícii dva navigačné softvérové balíčky. S balíčkom Z-EMAP76PC-TT3 sa Z-N975 hodí pre osobné automobily. Balíček Z-EMAP76-MH-TT3 je navrhnutý pre obytné vozidlá – obsahuje množstvo špeciálnych funkcií, ktoré uľahčujú riadenie v takto veľkých vozidlách.

FUNKCIE:

Univerzálny infotainer:

ZENEC Z-N975 je určený pre vozidlá s 1-DIN montážnym otvorom a preto je vhodný na použitie vo väčšine vozidiel. Z-N975 je vybavený IR vstupom, ktorý umožňuje pripojiť externé rozhranie CAN/SWC. Viacfarebné podsvietenie senzorových tlačidiel umožňuje farebné zladenie s akýmkoľvek kokpitom.

Pripojenie multifunkčného volantu:

Vstup IR-in na Z-N975 je možné použiť na pripojenie voliteľne dostupných rozhraní CAN/Stalk špecifických pre dané vozidlo. Rozhranie prepája Z-N975 so zbernicou CAN vozidla a tlačidlami multifunkčného volantu.

ZENEC ALT senzorové tlačidlo:

Často používané funkcie je možné priradiť tlačidlu ALT. Môže to byť zdroj, napr. DAB+, HDMI, CarPlay, USB, alebo funkcie ako nastavenie zvuku či jasu displeja. Ak je tlačidlo ALT zodpovedajúcim spôsobom priradené, môžete jednoducho a pohodlne vykonať priradenú funkciu.

RGB multifarebné podsvietenie tlačidiel:

Veľké senzorové tlačidlá umožňujú presné ovládanie počas jazdy. Farebné podsvietenie senzorových tlačidiel je možné variabilne nastaviť, takže sa Z-N975 dokonale začlení do prostredia kokpitu takmer každého vozidla.

Veľká 9“ kapacitná obrazovka:

Veľký 9”/22,9 cm kapacitný dotykový displej LCD TFT so skleneným povrchom je možné ovládať ľahkým dotykom. Obrazovka zaujme vysokou svietivosťou, širokým kontrastným rozsahom a vynikajúcou čitateľnosťou. Kombinácia dotykového displeja a senzorových tlačidiel umožňuje jednoduché a bezpečné ovládanie počas jazdy.

Polohovateľný displej:

Z-N975 je vybavený mechanizmom na nastavenie displeja, ktorý umožňuje po dokončení montáže prístroja nastaviť uhol sklonu displeja (+5° až -20°) a výšku displeja (+40 mm až -20 mm).

Inovatívny koncept ovládania:

Špeciálnou prednosťou prístroja je nová inovatívna koncepcia ovládania so súčasným zobrazením troch zdrojov na veľkom dotykovom displeji. Získate tak prehľad o dostupných interných a externých zdrojoch, čo vám umožní rýchlo vybrať jeden zo zdrojov a dostať ho do popredia na vyplnenie plochy.

Sprievodca nastavením (Setup Wizard):

Pomocou nového sprievodcu ZENEC Setup Wizard jednoducho a ľahko nastavíte najdôležitejšie funkcie prístroja. Sprievodca nastavením poskytuje vizuálneho sprievodca nastavením základnej konfigurácie systému, ako je nastavenie jazyka prístroja, vzhľadu displeja, nastavenie zvuku X-Over alebo nastavenie prvého pripojenie Bluetooth.

Jasné a dobre štruktúrované zobrazenie:

Všetky zdroje a aplikácie sú prehľadne zobrazené, takže všetky funkcie je možné na prvý pohľad pochopiť a priamo vybrať. Je tiež zobrazené, ktorá aplikácia je k dispozícii a je možné ju vybrať. Prehľadný a dobre štruktúrovaný displej hrá rozhodujúcu úlohu pri zaistení bezpečného ovládania prístroja počas jazdy.

Bezdrôtový Apple CarPlay:

Káblom alebo bezdrôtovo: pripojte svoj Apple iPhone cez USB alebo ho spárujte bezdrôtovo cez WLAN a používajte Apple CarPlay. S Apple CarPlay máte na dosah ruky svoje obľúbené aplikácie na komunikáciu, navigáciu a zábavu. Takmer všetky aplikácie kompatibilné s CarPlay sú optimalizované pre hlasové ovládanie Siri a je možné ich cez neho ovládať.

Bezdrôtový Android AutoTM:

Inteligentné telefóny s operačným systémom Android je možné pripojiť bezdrôtovo alebo cez USB a používať Android AutoTM. Systém Android AutoTM je optimalizovaný pre bezpečnú jazdu v cestnej premávke. Intuitívne užívateľské rozhranie v kombinácii s hlasovým ovládaním prostredníctvom hlasového asistenta zaisťuje, že sa môžete stopercentne sústrediť na prevádzku – napriek širokej ponuke funkcií.

CarPlay & Android AutoTM: rozmanitosť aplikácií:

Vďaka Apple CarPlay a Android AutoTM môžete vo vozidle používať aj svoje obľúbené aplikácie – počúvať hudbu a podcasty alebo posielať správy cez Whatsapp. Máte tiež možnosť používať ďalšie navigačné aplikácie, ako je Waze alebo TomTom – so zjednodušeným ovládaním, pretože na dotykovom displeji sa zobrazujú iba príslušné ovládacie prvky.

CarPlay & Android AutoTM: navi funkcie:

Navigácia pomocou Apple a Google Maps certifikovaných a optimalizovaných pre CarPlay a Android AutoTM. Obe navigácie zaujmú jednoduchým zadávaním cieľov a jasným navádzaním po trase. Dôležité pokyny pre jazdu a odbočenie sa zobrazujú pomocou veľkých smerových šípok. Veľmi ľahké je aj vyhľadávanie bodov záujmu, ako sú čerpacie stanice, reštaurácie, kaviarne atď.

Rozšíriteľné pomocou navigácie:

Pre Z-N975 sú k dispozícii dva voliteľné navigačné balíčky: Z-EMAP76PC-TT3, verzia pre osobné automobily, a Z-EMAP76MH-TT3 špeciálne pre obytné vozidlá. Oba balíčky obsahujú 3D mapové podklady pre 44 západných krajín a
východnej Európy a 6,5 milióna bodov záujmu. Pri aktívnom navádzaní po trase sú poskytované ďalšie informácie, napr. prostredníctvom služby TPEG, ktorá zobrazuje dopravné údaje v reálnom čase.

FREEONTOUR – Send-To-Car funkcie

Vďaka integrovanej aplikácii FREEONTOUR môžete pohodlne plánovať trasy na tablete, iPade alebo smartfóne, a to doma alebo aj počas cesty.
FREEONTOUR ponúka rôzne návrhy cestovných trás s podrobnými informáciami o kempoch a parkovísk na trase. Takto vytvorená trasa sa pomocou funkcie Send-To-Car aplikácia FREEONTOUR prenesie do navigácie prístroja ZENEC.

Výkonný dvojitý tuner DAB+:

Integrovaný dvojitý tuner DAB+ s dynamickým zoznamom staníc, MOT Slideshow, DLS textom a sledovaním služieb DAB-FM a DAB-DAB umožňuje
stabilný príjem digitálneho rádia. Funkcia Background Scan aktualizuje zoznam staníc na pozadí, takže sa vždy ponúka na výber aktuálne prijímanej stanice DAB.

FM RDS Tuner:

FM tuner s integrovaným DSP zaisťuje optimálny príjem rádia a vynikajúci zvuk: FM signál je ihneď digitálne prevedený a týmto spôsobom spracovaný až do sekcie zosilňovača – málokedy bolo FM počuť tak čisto. Prepnutie na alternatívnu frekvenciu (AF) funguje bleskovo. V prístroji je integrovaná databáza s logami rozhlasových staníc.

Bluetooth 5.0 handsfree modul:

Moderný modul Bluetooth LowEnergy presvedčí vynikajúcou kvalitou zvuku handsfree. Intuitívne užívateľské rozhranie uľahčuje používanie funkcií
telefónneho zoznamu a vyhľadávanie kontaktov – zoradených podľa mena alebo priezviska. Prostredníctvom A2DP môžete bezdrôtovo streamovať hudbu z mobilného telefónu.

Moderný multiformátový entertainer:

Prístroj umožňuje prehrávanie mnohých súčasných formátov digitálnych audio a video médií, vrátane 24-bitových zvukových súborov. Podporované je
prehrávanie nasledujúcich multimediálnych súborov: MP3, FLAC, AAC, M4A, WAV, AVI, MP4, H.264, HEVC/H.265 MKV 1080p, MPEG2/TS, MPG, Xvid.

DSP pre audiofilský zvukový zážitok:

ZENEC Z-N975 ponúka rozsiahle nastavenia zvuku: 5-kanálové digitálne časové vyrovnanie, digitálny horný a dolný priepust a 10-pásmový grafický ekvalizér. Ekvalizér ponúka sedem preddefinovaných a tri voľne definovateľné nastavenia zvukového profilu.

Časové vyrovnanie pomocou Audio DSP:

Z-N975 je vybavený päťkanálovou funkciou časového vyrovnania založenou na DSP. Individuálne nastaviteľné oneskorenia pre každý reproduktor umožňujú vyrovnať časy šírenia zvuku a optimalizovať tak rozvrhnutie pre vodiča alebo spolujazdca. Príslušné oneskorenie je možné zadať v centimetroch alebo milisekundách.

Pripojenie až troch kamier:

Z-N975 podporuje až tri kamery, ktoré je možné ovládať priamo na obrazovke alebo pomocou senzorového tlačidla CAM. Obraz kamery sa automaticky zapne pri zaradení spätného chodu, vrátane mikrofónu. Prostredníctvom ponuky nastavení môžete zobraziť pomocné čiary ako prekrytie obrazu kamery. Pomocné čiary zlepšujú odhad vzdialenosti a je možné ich prispôsobiť veľkosti vozidla.

Pripojenie ZENEC MultiView kamery:

Prístroj podporuje nové modely kamier ZENEC s viacerými pohľadmi. Funkcia MultiView umožňuje priame ovládanie MV kamery s výberom rôznych obrazových režimov. Požadovaná časť obrazu sa vyberá prostredníctvom obrazovky prístroja. Výhoda: vidíte všetky oblasti za vozidlom, čo zjednodušuje manévrovanie.

Aplikácia ZENEC pre diaľkové ovládanie:

Pomocou aplikácie ZENEC SP-REM pre chytré telefóny, ktorá je k dispozícii v obchodoch s aplikáciami, môžete pohodlne ovládať funkcie zdrojov zvuku prístroja prostredníctvom smartfónu – napríklad zvonku vozidla alebo z vnútorného priestoru obytného vozidla. Aplikácia na diaľku zobrazuje zdroj, informácie o skladbách alebo názvy staníc a umožňuje ovládať hlasitosť.

Klúčové vlastnosti:

• 1-DIN infotainment systém, možnosť rozšírenia pomocou samostatne
dostupných offline navigačných balíčkov
• Nové grafické užívateľské rozhranie pre súčasnú prezentáciu a ovládanie interných a externých zdrojov dát na obrazovke prístroja
• Kapacitný dotykový 9”/22,9 cm LCD-TFT displej (1024 x 600 pixelov) s
pravým skleneným povrchom
• Nastaviteľný uhol sklonu a vertikálnej polohy displeja pre optimálne
prispôsobenie sa kokpitu vozidla
• OSD menu v 15 rôznych jazykoch EÚ (vr. CZ)
• DAB+ dvojitý tuner s dynamickým zoznamom staníc, DAB-FM a DABDAB
sledovanie služieb, MOT Slideshow a DLS-text
• Nová generácia FM RDS rádia
• Pracuje s bezdrôtovým Google Android AutoTM
• Pracuje s bezdrôtovým Apple CarPlay
• Made for iPod/iPhone
• Bluetooth LE 5.0 handsfree modul s HFP v1.7 a streamovaním hudby A2DP
• Ovládanie až troch kamerových okruhov so signálom CVBS s automatickým
prepínaním a individuálne nastaviteľnou vzdialenosťou pomocných čiar
• Pripravené na pripojenie a ovládanie cúvacích kamerových systémov ZENEC MultiView
• Senzorové tlačidlo CAM pre priame ovládanie funkcií kamery na prednom
paneli prístroja (Cam1, Cam2, Cam3)
• Aplikácia diaľkového ovládania SP-REM (iOS / Android) pre ovládanie funkcií prehrávania zvuku pomocou smartphonu
• Operačný systém Android pre vstavané systémy, ktorý je možné aktualizovať prostredníctvom aktualizácie softvéru
• RGB multifarebné podsvietenie senzorových tlačidiel
• 2 x IR diaľkový ovládač, vr. maxi-ovládače
• Zosilňovač 4 x 50 W

Bluetooth:

• Modul Bluetooth LE 5.0 s funkciou handsfree (profil HFP v1.7)
• Import 1 000 záznamov telefónneho zoznamu po 3 telefónnych číslach
• Vlastný telefónny zoznam s priamym prístupom k synchronizovaným kontaktom
• Funkcia rýchlej voľby pre obľúbené kontakty
• Funkcia vyhľadávania kontaktov v telefónnom zozname podľa mena alebo priezvisko
• Režim BT-SRC pre bezdrôtové streamovanie hudby do externých
reproduktorov a slúchadiel Bluetooth
• Streamovanie hudby A2DP 1.3 cez smartfón s AVRCP 1.6 a zobrazením iD3-Tag (interpret, názov, album)
• Interný Bluetooth mikrofón, vstup pre externý mikrofón

Multimédiá + Audio

• Dvojtunerový prijímač DAB+ s 18 predvoľbami
• Rádio FM RDS s 18 predvoľbami staníc s potlačením šumu
• Pripojenie externého monitora s výstupmi A/V s pevnou úrovňou hlasitosti
• 1 x port USB(1) 3.0 pre prehrávanie médií cez USB•5 a aktualizáciu softvéru
• 1 x port USB(2) 2.0 pre Google Android AutoTM, Apple CarPlay, Apple MFi, prehrávanie médií cez USB•5 a aktualizáciu softvéru
• 5kanálové časové vyrovnanie prostredníctvom audio DSP
• 10-pásmový grafický ekvalizér so 7 preddefinovanými a 3 užívateľskými nastaveniami predvolieb ekvalizéra
• Horný a dolný priepust x-over pre Front/Rear/Sub so stupňami nastavenia
12 dB/okt.
• Aktívny režim x-over pre 2-pásmový systém predných dverí s voliteľnými frekvenčnými výhybkami (12 dB/okt.)
• 1 x vstup HDMI pre kompatibilné príslušenstvo a mobilné zariadenia
• 24 Bit D/A prevodník

Pripojenie:

• 4.2 RCA linka pre-out 4.0 Vrms (@ vstup-R ?2 k?, ? 0,02% THD)
• 3 x RCA vstup pre video signál kamery (CVBS PAL, NTSC) sa spínaným napájaním a mikrofónnym vstupom (Cam1)
• 1 x RCA vstup pre video signál ZENEC MultiView kamery (CVBS) so spínaným napájaním
• 1 x DIN vstup pre FM anténu
• 1 x SMB vstup pre DAB anténu s 12V fantómovým napájaním
• 1 x port USB(1) 3.0 s nabíjacím prúdom 1,500 mA
• 1 x port USB(2) 2.0 s nabíjacím prúdom 1,500 mA
• 1 x RCA A/V vstup pre 2-CH audio a video signál (CVBS, PAL, NTSC)
• 1 x RCA A/V výstup pre 2-CH audio a video signál (CVBS, NTSC)
• 1 x vstup pre externý Bluetooth mikrofón•4
• 1 x vstup Fakra pre GPS anténu•6
• 1 x vstup IR pre externé CAN/SWC interface
• 1 x vstup HDMI

Kompatibilita vozidiel

Z-N975 sa hodí do vozidiel s prístrojovou doskou s možnosťou montáže zariadenia 2-DIN, prípadne do montážnej sady 2-DIN špecifickej pre dané vozidlo.
Vzhľadom na rozmer displeja 9 palcov je potrebné dbať na to, aby nedošlo k prípadnému zablokovaniu ovládacích prvkov palubnej dosky, ktoré sú dôležité z hľadiska bezpečnosti, ako je napríklad spínač výstražných svetiel, modul airbagu a spínače, ktoré by mohli byť čelným panelom Z-N975 zakryté a narušené. Spoločnosť ZENEC nepreberá žiadnu zodpovednosť za stratu homologácie vozidla alebo za následné vedľajšie náklady spôsobené nesúladom vozidla s dopravnými predpismi.
Vozidlo musí byť vybavené vhodným aktívnym anténnym systémom (FM/DAB+), ktorý zaistí dostatočne vysokú úroveň anténneho signálu pre správnu funkciu tunera.

Navigačný softvér pre automobily Z-EMAP76PC-TT3:

• 3D navigačný softvér pre osobné vozidlá dodávaný na 32GB karte
microSDHC •1
• Mapové pokrytie 44 krajín: západná a východná Európa, Veľká Británia•2
• Balíček európskych bodov záujmu POI Premium s viac ako 6,5 milióna špeciálnych destinácií
• Integrovaná funkcia FREEONTOUR send-to-car pre plánovanie cestovných
trás vrátane zadávania cieľov zastávok prostredníctvom smartfónu Apple alebo Android•3
• Realistické 3D vykreslenie terénu, pamätihodností, centier miest a výjazdov z
diaľnic
• Navigácia Dead Reckoning pre presné navádzanie po trase bez signálu GPS
(tunely, podjazdy atď.)
• Rozdelená obrazovka navigácie pre zdroje zvuku zobrazujúce názvy ulíc a
čísla domov a informácie o odbočkách so vzdialenosťou k ďalšej odbočke
• Asistent jazdných pruhov, režim tunela, 3D automatické priblíženie pre
križovatky a kruhové objazdy a inteligentný výpočet alternatívnej trasy atď.
• TTS hlasové navádzanie
• Dopravné servisné dáta TPEG prostredníctvom DAB+ (pokrytie podľa krajiny, iba bezplatná služba)
• Prijímač TMC (pokrytie podľa krajiny, iba bezplatná služba)
• Zadarmo 3 roky predplatného aktualizácií máp s poskytovaním aktualizácií
na portáli Navi-extras

•1 Balíček navigačného softvéru nie je súčasťou balenia prístroja ZENEC.
•2 Zoznam krajín s mapovým pokrytím TomTom: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Rakúsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Cyprus, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Kosovo, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Malta, Moldavsko, Monako, Čierna Hora, Holandsko, Severná Macedónsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, San Maríno, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Spojené Kráľovstvo, Vatikán.
Pozn.: Krajiny, ktoré nie sú obsiahnuté v tejto mapovej zostave, je možné zakúpiť na Naviextras (jednotlivé krajiny bez predplatného aktualizácie máp).
•3 Aplikácia pre chytré telefóny na stiahnutie v Apple / Google store.
•4 Aktualizácie máp pre tento balík TomTom je možné získať priamo na adrese www.zenec.naviextras.com po vytvorení užívateľského účtu. Naviextras zvyčajne poskytuje dve aktualizácie mapového obsahu TomTom ročne bez uvedenia dátumu dostupnosti (obsah tretích strán).

Navigačný softvér pre obytné vozidlá Z-EMAP76MH-TT3:

• 3D navigačný softvér pre obytné vozidlá dodávaný na 32 GB karte microSDHC•1
• Mapové pokrytie 44 krajín: západná a východná Európa, Veľká Británia•2
• Predkonfigurované profily obytných vozidiel s dodatočným zadaním výšky,
šírky, dĺžky, váhy a údajov o prívese
• Balíček bodov záujmu s približne 20 000 kempov a stellplatzov pre obytné vozidlá v Európe
• Balíček európskych bodov záujmu POI Premium s viac ako 6,5 milióna špeciálnych destinácií
• Integrovaná funkcia FREEONTOUR send-to-car pre plánovanie cestovných
trás vrátane zadávania cieľov zastávok prostredníctvom smartfónu Apple alebo Android•3
• Realistické 3D vykreslenie terénu, pamätihodností, centier miest a výjazdov z
diaľnic
• Navigácia Dead Reckoning pre presné navádzanie po trase bez signálu GPS
(tunely, podjazdy atď.)
• Rozdelená obrazovka navigácie pre zdroje zvuku zobrazujúce názvy ulíc a
čísla domov a informácie o odbočkách so vzdialenosťou k ďalšej odbočke
• Asistent jazdných pruhov, režim tunela, 3D automatické priblíženie pre
križovatky a kruhové objazdy a inteligentný výpočet alternatívnej trasy atď.
• TTS hlasové navádzanie
• Dopravné servisné dáta TPEG prostredníctvom DAB+ (pokrytie podľa krajiny, iba bezplatná služba)
• Prijímač TMC (pokrytie podľa krajiny, iba bezplatná služba)
• Zadarmo 3 roky predplatného aktualizácií máp s poskytovaním aktualizácií na portáli Naviextras•4

•1 Balíček navigačného softvéru nie je súčasťou balenia prístroja ZENEC.
•2 Zoznam krajín s mapovým pokrytím TomTom: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Rakúsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Cyprus, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Kosovo, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Moldavsko, Monako, Čierna Hora, Holandsko, Severná Macedónsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, San Maríno, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Spojené kráľovstvo, Vatikán
Poznámka: Krajiny, ktoré nie sú obsiahnuté v tejto mapovej sade, je možné zakúpiť na Naviextras (jednotlivé krajiny, bez predplatného aktualizácie máp)
•3 Aplikácia pre chytré telefóny na stiahnutie v Apple / Google store.
•4 Aktualizácie máp pre tento balík TomTom je možné získať priamo na adrese www.zenec.naviextras.com po vytvorení užívateľského účtu. Naviextras zvyčajne poskytuje dve aktualizácie mapového obsahu TomTom ročne bez uvedenia dátumu dostupnosti (aplikácia tretích strán).Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár:

Čiarový kód (EAN) : 7612309407287