Z-N875
ZENEC Z-N875 je infotainment najvyššej triedy pre vozidlá s montážnou priečkou 1-DIN. Jeho elegantný displej bez rámu umožňuje nastavenie uhla nakláňania a relatívnej výšky, čo umožňuje optimálne zarovnanie v kokpite vozidla. Dotykový displej TFT s uhlopriečkou 9 (22,9 cm) a skleneným povrchom zabezpečuje vysoký kontrast a jasné obrazy.

Z-N875 je certifikovaný pre Apple CarPlay a Google Android AutoTM, ktoré zabezpečujú bezpečné pripojenie smartfónov a infotainmentových systémov. Po pripojení smartfónu cez port USB-A 2.0 sa aplikácie automaticky prispôsobia obrazovke zariadenia. Môžete ich ovládať pomocou dotykového displeja, diaľkového ovládania volantu alebo hlasových príkazov cez Apple Siri alebo Google asistenta. Plánovanie trás, volanie, správy a počúvanie hudby je jednoduché. Ak máte predplatné na streamovacie služby ako Apple Music, Spotify alebo Amazon Music, môžete ich tiež využívať na Z-N875.

Navigácia pomocou aplikácií máp od Google alebo Apple, ktoré sú priamo integrované do vášho smartfónu, je veľmi pohodlná. Ak to nestačí, môžete použiť aj vašu obľúbenú offline navigačnú aplikáciu na smartfóne, pokiaľ je schválená pre CarPlay alebo Android Auto od Apple / Google. Tieto platformy sa neustále zdokonaľujú a ich funkcie sa stále rozširujú.

Z-N875 samozrejme zvláda aj klasické rádiové funkcie. Okrem výkonného a jednoducho ovládateľného FM RDS tunera Z-N875 disponuje aj pokročilým dvojitým tunerom DAB+. Tento dvojitý tuner pokrýva kompletný sortiment programov digitálneho rádiového štandardu, vrátane dôležitých a populárnych komfortných funkcií, ako je dynamický zoznam staníc ( pozadie skenovania ), MOT prezentácia, DLS text a služba sledovania DAB <> FM/DAB <> DAB.

4.2 Bluetooth modul ponúka hands-free funkcie vo vysokom zvukovom kvalite a ohromuje svojím moderným spravovaním telefónneho zoznamu, funkciou vyhľadávania kontaktov a optimalizovaným, jednoduchým ovládaním. Hudobná zbierka na smartfóne sa môže bezdrôtovo prehrávať cez infotainment pomocou streamovania hudby A2DP.

Z-N875 umožňuje ovládanie až troch kamier zadného pohľadu. Tlačidlo obľúbených funkcií môže byť priradené pre funkcie kamery, čo umožňuje ich priamu obsluhu. Parkovacie línie, ktoré sa dajú zobraziť a prispôsobiť pre jednotlivé kamerové systémy, zjednodušujú odhad vzdialenosti pri parkovaní.

Zariadenie tiež spĺňa vysoké štandardy v oblasti zvukových funkcií. Čip DSP umožňuje optimalizovať časy šírenia zvuku pre každý reproduktor, čo zabezpečuje najlepšie vyváženie zvuku vodičovi alebo spolujazdcovi. S 10-pásmovým grafickým ekvalizérom môžete manuálne optimalizovať zvuk tak, aby vyhovoval špecifikáciám vášho vozidla alebo jednoducho vašim osobným preferenciám.

Z-N875 podporuje prehrávanie najnovších audio a video formátov z USB zariadení cez svoje USB-A 2.0 porty. Funkcia nabíjania portov USB-A nabíja Android a Apple smartfóny s prúdom nabíjania 1 500 mA.

Univerzálny infotainer:

ZENEC Z-N875 je navrhnutý a optimálne prispôsobený pre vozidlá s 1-DIN montážnym otvorom. Poskytuje programovateľné rozhranie SWC alebo IR-in, na pripojenie externého rozhrania CAN/SWC.

Nastaviteľný displej:

Z-N875 disponuje mechanizmom na nastavenie displeja, ktorý umožňuje nastavenie sklonu displeja (+5° až -20°) a výšky displeja (+40 mm až -20 mm) na dosiahnutie optimálnej polohy displeja vo vozidle.

Google Android AutoTM:

Z-N875 je certifikovaný pre Google Android Auto. S GAA máte možnosť pristupovať k kompatibilným aplikáciám a online službám vášho Android smartfónu vo vašom vozidle a intuitívne ich ovládať pomocou displeja zariadenia ZENEC alebo hlasového asistenta Google.

Apple CarPlay:

Apple CarPlay je ideálny sprievodca. S CarPlay môžete bezpečne a efektívne používať váš iPhone počas jazdy. Môžete navigovať, telefonovať, posielať a prijímať správy a počúvať obľúbenú hudbu. CarPlay môžete ovládať pomocou dotykového displeja alebo hlasovej asistencie Siri.

Kapacitívny 22,9 cm/9 displej:

Dotykový kapacitný 22,9 cm/9 LCD TFT displej so sklenenou plochou umožňuje presné ovládanie pomocou jemného dotyku. Jeho vysoká úroveň jasu a vynikajúci kontrastný rozsah zabezpečujú brilantné prehrávanie videa.

DAB+ tuner s vysokou citlivosťou:

Integrovaný, vysoce citlivý DAB+ dvojitý tuner disponuje rôznymi pohodlnými funkciami ako MOT prezentácia, text DLS, sledovanie služieb DAB<>FM/DAB<>DAB a dynamický zoznam staníc. Okrem jednoduchého ovládania tunera je zaručený stabilný a čistý digitálny príjem rádia.

FM RDS tuner:

Rádiový prijímač Z-N875 je vybavený FM RDS tunerom s integrovaným DSP, ktorý zabezpečuje lepšiu a čistejšiu kvalitu zvuku pri slabších signáloch FM staníc vďaka potlačeniu rušenia. Rádiové stanice je možné uložiť do 18 predvoľieb.

Bluetooth hands-free modul:

Handsfree volanie s synchronizáciou telefónnej knihy a vyhľadávaním záznamov podľa mena a priezviska. Menu obľúbených kontaktov je ľahko upraviteľné a zahŕňa funkciu rýchleho vytáčania, čo zvyšuje komfort počas jazdy. Okrem toho ponúka aj potlačenie ozveny a ďalšie filtre DSP pre najlepšiu možnú zrozumiteľnosť reči.

Pripojenie troch kamier:

Z-N875 umožňuje pripojenie troch kamerových systémov. Kamera 1 sa aktivuje zasunutím spiatočky a zahŕňa aj audio prehrávanie z mikrofónu kamery (ak je k dispozícii). Kamery možno ovládať pomocou dotykového displeja a tlačidla FAV. Dodatočné mriežky, ktoré možno zobraziť, pomáhajú pri odhadovaní vzdialenosti.

Smartphon aplikácia pre zvukové funkcie:

Aplikácia pre smartfón značky ZENEC SP-REM umožňuje ovládať zvukové funkcie Z-N875 priamo z vášho smartfónu s operačnými systémami Android a iOS. Diaľkové ovládanie aplikácie zobrazuje informácie o skladbe, názvy staníc a úroveň hlasitosti.

DSP časové vyrovnanie:

Z-N875 disponuje funkciou časového vyrovnania so 4,2 kanálovým nastavením, umožňujúcim individuálne prispôsobenie kanálov pre optimálny priestorový obraz vodičovho alebo spolujazdcovho sedadla. Vzdialenosť k jednotlivým reproduktorom možno nastaviť buď ako vzdialenosť v centimetroch, alebo ako čas šírenia zvuku v milisekundách.

Aktívny filter pre reproduktory vpredu a vzadu.:

Aktívny filter umožňuje plynulý prechod medzi prednými a zadnými reproduktormi, a to aj pri pripojení externých zosilňovačov cez RCA výstupy. Možnosť nastavenia basových frekvencií umožňuje optimálne prispôsobenie zvuku vašim preferenciám.

Menu nastavenia zvuku pre subwoofer:

Nastavenia zvuku pre subwoofer umožňujú integrovať do systému pasívne subwoofery poháňané zosilňovačom alebo aktívne subwoofery. V menu Subwoofer sa nachádza dolný priepustný filter s 12 dB/okt. pre výstup subwoofera cez RCA (VYP, 65 Hz, 80 Hz, 100 Hz, 125 Hz, 160 Hz), nastaviteľné zosilnenie od -6 dB do +6 dB a prepínateľná fáza (0°/180°), čo poskytuje široké možnosti prispôsobenia.

10-pásmový grafický ekvalizér:

10-pásmový grafický ekvalizér umožňuje manuálne ladenie zvuku presne podľa charakteristík vášho vozidla alebo vašich osobných preferencií. Zároveň môžete vybrať preddefinovaný profil ekvalizéra zo zoznamu dostupných možností.

Multicolor osvetlenie senzorových polí:

Vďaka veľkým senzorovým poliam je možné presné ovládanie aj počas jazdy. Farebné osvetlenie senzorových polí je možné nastaviť variabilne, aby sa Z-N875 dokonale zapadol do interiéru väčšiny vozidiel.

Hlavné vlastnosti:

• 1-DIN infotainmentový systém s 9-palcovým displejom a DAB+ tunerom
• Dotykový, kapacitný 9-palcový/22,9 cm LCD-TFT displej (1,024 x 600 pixelov) s reálnym sklom a nastaviteľným displejom•1
• OSD menu v 15 rôznych európskych jazykoch
• DAB+ dvojitý tuner s dynamickým zoznamom staníc, DAB<>FM a DAB<>DAB Service Following, MOT prezentácia a DLS-text
• FM RDS rádio s 18 predvolenými stanicami
• Kompatibilita s Google Android AutoTM
• Kompatibilita s Apple CarPlay
• Vytvorené pre iPod / iPhone (MFI)
• Bluetooth 4.2 hands-free modul s A2DP streamovaním hudby
• Ovládanie až troch systémov kamier s automatickým prepínaním, nastaviteľné mriežky
• Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie SP-REM (iOS / Android) pre ovládanie audio funkcií zo smartfónu
• RGB multikolorné osvetlenie senzorových kláves
• 4 x 50 W zosilňovač.

BLUETOOTH:

• Modul Bluetooth 4.2 s funkciou hands-free
• Import 1 000 záznamov telefónnej knižky s 3 telefónnymi číslami každým
• Telefónna knižka v pamäti s priamym prístupom k synchronizovaným kontaktom
• Funkcia rýchleho vytáčania pre obľúbené kontakty
• Funkcia vyhľadávania kontaktov v telefonickej knižke podľa mena a priezviska cez klávesnicu
• Streamovanie hudby A2DP 1.3 cez smartfón s AVRCP 1.6 a zobrazenie iD3 tagov (umelca, názov skladby, album)
• Interný mikrofón Bluetooth, vstup pre externý mikrofón.

MULTIMÉDIA + AUDIO:

• DAB+ prijímač s dvojitým tunerom pre DAB+
• FM RDS rádio s 18 predvolenými stanicami a technológiou DSP pre elimináciu šumu
• USB-A(1) 2.0 port pre Apple MFi, Apple CarPlay, Google Android Auto, prehrávanie audio/video médií3, aktualizácie softvéru, nabíjanie smartfónov s výkonom 1 500 mA
• USB-A(2) 2.0 port pre Apple MFi, prehrávanie audio/video médií3, aktualizácie softvéru, nabíjanie smartfónov s výkonom 1 500 mA
• Funkcia časového zarovnania pomocou audio DSP (5 kanálov s oneskorením od 0 do 10 mS každý)
• 10-pásmový grafický ekvalizér s 7 EQ-presetmi
• Vysokofrekvenčný a nízkofrekvenčný priechodový filter pre predné/zadné/sub reproduktory so sklonmi 12 dB/okt.
• HDMI vstup pre kompatibilné príslušenstvo a mobilné zariadenia
• Čítačka kariet microSDHC na prednej strane zariadenia pre prehrávanie audio/video médií•3
• 24-bitový D/A prevodník.

Pripojenia:

• 4,2 RCA linka pre-out (3 V)
• 3 x RCA vstup pre video signál kamery (CVBS) s prepínaným napájaním a vstupom pre mikrofón (Cam1)
• 1 x DIN FM anténny vstup
• 1 x SMB DAB anténny vstup so 12 V phantom napájaním
• 1 x USB-A(1) 2,0 port pre iOS a Android smartfóny, nabíjací prúd ~1 500 mA
• 1 x USB-A(2) 2,0 port pre prehrávanie USB A/V médií, nabíjací prúd ~1 500 mA pre smartfóny
• 1 x čítačka kariet microSDHC pre prehrávanie audio/video médií3
• 1 x RCA A/V vstup pre 2CH zvukový a video signál (CVBS)
• 1 x RCA A/V M-Zóna výstup pre 2CH zvukový (pevný výstup) a video signál (CVBS)
• 1 x vstup pre externý Bluetooth mikrofón2
• Vstup pre pripojenie programovateľného rozhrania SWC
• 1 x IR vstup pre externé rozhranie CAN/SWC
• 1 x HDMI port
• 1 x Fakra vstupná zásuvka pre GPS anténu (Google Android AutoTM)•4.

•1 Nastaviteľný uhol náklonu displeja (+5° do -20°) a nastaviteľná relatívna vertikálna poloha displeja
(+40 mm do -20 mm)
•2 Externý mikrofón obsiahnutý v sade
•3 Podporované formáty audio/video súborov: MP3, FLAC, AAC (MP4A), M4A, WAV, AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG2/TS, MPG, WMV, Xvid
•4 GPS anténa obsiahnutá v sade.

KOMPATIBILITA VOZIDIEL
Z-N875 je vhodný pre vozidlá s palubnou doskou, ktoré disponujú možnosťou montáže zariadenia typu 1-DIN alebo pre vozidlá s konkrétnym montážnym kitom typu 1-DIN.

Vzhľadom na veľký 9-palcový displej je potrebné venovať pozornosť možnému zakrytiu bezpečnostných ovládacích prvkov na palubnej doske, ako sú spínače varovného svetla, oblasť modulu airbagu a prepínače, ktoré môžu byť zakryté predným panelom Z-N875. ZENEC nezodpovedá za stratu homologácie vozidla a/alebo dodatočné náklady, ktoré môžu byť spojené s fyzickým obmedzením prevádzky zariadenia . V závislosti od modelu vozidla sa môžu tiež ovplyvniť úložné priestory, držiaky dokumentov atď. vo svojom fungovaní.


Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár: