Z-E1010
ZENEC E> GO CORE je inovatívne systémové riešenie k ľahkému dovybavenie vozidla o infotainer s veľkým displejom. Je určené pre mnoho novších a súčasných modelov vozidiel z koncernu VW so systémom MIB, ako sú VW Golf 7, Polo 6, Passat Alltrack, Tiguan II a Škoda Octavia III. Základom tohto revolučného konceptu je hlavný prístroj CORE s typovým označením Z-E1010 a 10,1 / 25,7cm displejom, optimálne vyladeným pre cieľová vozidla. Pre konkrétny model vozidla je určená špecifická inštalačná sada, ktorá obsahuje rámček prístroje pre daný hlavný prístroj, všetky potrebné káblové zväzky a nevyhnutné adaptéry pre anténne rozhranie - to všetko pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu a integráciu komfortných funkcií do prístroja Z-E1010. Funkcia integrácie na báze zbernice CAN sú špecifické pre každú značku a vozidlo a zahŕňajú informácie o prehrávanej stope, zobrazujúci sa na informačnom displeji vodiča, informácie o stave klimatizácie a / alebo jej ovládanie, OPS, multifunkčný volant, ale aj menu koncernových vozidiel alebo displej s údajmi z kabíny vozidla.
Citlivý kapacitný dotykový displej má sklenený povrch, ktorý umožňuje vysoké rozlíšenie 1024 x 600 pixelov pre ostrý, presný, brilantný obraz. DAB + tuner s funkciami Comfort Scan, MOT Slideshow, DLS text a sledovanie služby (DAB <> DAB) ponúka nerušený pôžitok z počúvania moderných digitálnych rádií, a to vrátane zobrazenia programových metadát. FM tuner zaisťuje čistý príjem rádia v oblastiach, kde má vysielanie DAB len nízke alebo nedostatočné pokrytie.
Hneď dva porty USB 2.0 možno využiť na pripojenie smartphonov alebo externých dátových USB médií. Podporované je prehrávanie A / V súborov, a to vrátane formátov vo vysokom rozlíšení, ako FLAC alebo MKV. Všetkým, kto sa nezaobíde bez integrácie smartphonu so systémom Android, sa investície do prístroja Z-E1010 rozhodne vyplatí. Funkcia ZENEC SmartLink umožňuje priame pripojenie k mobilným telefónom so systémom iOS alebo Android. Prístroj CORE ponúka tiež technológiu weblink 2.0 pre optimálnu integráciu a vytvorenie rozhrania k zaujímavým aplikáciám Android, ako YouTube, prehrávačom audio a video súborov alebo napríklad Shoutcast. Tieto aplikácie sa na displeji prístroja v zobrazení na šírku prispôsobí rozmerom displeja a možno ich ovládať priamo z dotykového displeja zariadenia CORE.

Interné Bluetooth 4.1 u vás zaboduje výbornú zrozumiteľnosťou pri handsfree telefonovanie, jednoduchým škárovaním zariadení a pohodlným ovládaním za jazdy. Okrem stránky s rýchlym vytáčaním obľúbených kontaktov a vyhľadávanie kontaktov v telefónnom zozname podľa mena a priezviska zvláda prístroj CORE tiež A2DP streamovanie hudby s podporou ID3 tagov pre informácie o
interpretovi a stope. S navigačným balíčkom Z-EMAP-CORE, ktorý možno k prístrojom dokúpiť, môžete modely Z-E1010 rozšíriť na plne vybavený naviceiver. Balíček satelitná navigácia je predinštalovaný na 16GB microSDHC karte, obsahujúci mapové poklady 47 európskych krajín s 6,5 miliónmi prémiových POI. K navigačnému balíčku je poskytovaná ročná garancia aktuálnosti, tzn. po dobu jedného roka možno aktualizovať mapy zdarma.

Infotainment systém E>GO COR:

Model ZENEC E>GO CORE je inovatívne riešenie pre rôzne typy vozidiel, ako vybaviť infotainmentom s najväčším možným displejom a kompletným vybavením. Ponuka montážnych rámov sa bude v budúcnosti rozširovať.

Veľký kapacitný displej:

Obrazovka Z-E1010 disponuje veľkým kapacitným displejom s uhlopriečkou 10,1 (25,7 cm) a rozlíšením 1024 x 600 pixelov. Displej má odolný povrch z pravého skla s dotykovým povrchom. Menu OSD je dostupné v 15 rôznych európskych jazykoch.

DAB + digitálny tuner:

Moderný tuner DAB+ vás zaujme predovšetkým vynikajúcim príjmom a ponúka nevyhnutné komfortné funkcie, ako je sledovanie služby DAB<>DAB, MOT Slideshow, DLS text, Comfort Scan a zobrazovanie dát aktuálneho rádiového vysielania.

FM RDS rádio:

Vysoko citlivý FM RDS tuner disponuje 18 predvoľbami rádiových staníc a je optimalizovaný pre pokrytie celej EÚ. To zaručuje bezchybný príjem aj v oblastiach so slabým signálom. V nových modeloch vozidiel značky VW je možné pripojiť FM anténu s fantómovým napájaním 8,5 V.

SmartLink Direct:

Rozhranie SmartLink Direct pre smartfóny s operačným systémom Apple iOS alebo Android zrkadlí obsah displeja smartfónu na displeji zariadenia CORE. U smartfónov so systémom Android umožňuje ovládať aplikácie priamo na dotykovom displeji v aute, u iPhonov sa aplikácie ovládajú z displeja mobilu.

WebLink® 2.0:

Aplikácia WebLink 2.0, integrovaná do zariadenia Z-E1010, umožňuje využívať ďalšie aplikácie zo smartfónov so systémom Android priamo z dotykového displeja vozidla. Aplikácie integrované priamo do Weblink, ako YouTube, ShoutCast alebo prehrávače audio a video súborov, potom optimálne spolupracujú so zariadením ZE1010.

WebLink® 2.0:

Aplikácia WebLink 2.0 v prístroji Z-E1010 umožňuje priamy prístup k ďalším aplikáciám zo smartfónov so systémom Android pomocou dotykového displeja vozidla. Aplikácie, ktoré sú priamo integrované do Weblink, ako napríklad YouTube, ShoutCast alebo prehrávače audio a video súborov, dokonale spolupracujú so zariadením ZE1010.

Rozhranie parkovacej kamery:

Infotainment systém E> GO CORE umožňuje pripojiť a ovládať až dve parkovacie kamery. Pomocné mriežky môžu byť buď dynamické alebo nastaviteľné a kamery majú prístup k napájaniu 12V. Funkciu prepínania je možné ovládať manuálne alebo sa spúšťa automaticky pri zaistení spätného chodu. (•vyžaduje údaje o uhle volantu na CAN).

Aplikácia RealDash:

RealDash je mobilná aplikácia, ktorá transformuje váš smartfón do virtuálnej prístrojovej dosky. Ponúka rôzne grafické zobrazenia údajov z vozidla v reálnom čase, ako napríklad otáčky motora, hladina paliva alebo teplota motora. Pre použitie aplikácie je potrebný externý adaptér OBD II.

Moderný bluetooth modul 4.1:

Moderný Bluetooth modul (verzia 4.1) prináša široké možnosti pre pohodlné telefonovanie s vysokou kvalitou zvuku. Podporuje import až 1 000 kontaktov z telefónu, rýchly prístup k obľúbeným kontaktom, vyhľadávanie podľa mena a priezviska a zobrazenie informácií o skladbách počas streamovania hudby cez technológiu A2DP.

USB na prehrávanie A/V súborov:

Dva USB 2.0 porty umožňujú prehrávať audiovizuálne súbory z externých zariadení alebo pripojeného smartfónu. Kompatibilita s modernými formátmi súborov zahŕňa aj nové formáty s vysokým rozlíšením, ako je FLAC a MKV 1080p.

Audio funkcie:

Z-E1010 prináša vylepšený zvuk s 32-bitovým D/A prevodníkom, 3-pásmovým ekvalizérom a 24 dB/oct výhybkou, ktorá umožňuje nastaviť frekvencie pre subwoofer. S výkonom 4 x 50 W je jednotka CORE vynikajúcim základom pre prvotriedny zvuk v aute.

Režim Easy Drive:

Režim Easy Drive automaticky zobrazuje veľké ikony pre rýchly prístup k funkciam rádia FM, DAB+ a prehrávača médií. To zabezpečuje, že ovládanie je intuitívne a zvýšená bezpečnosť jazdy je zachovaná.

Integrácia dát z CAN:

Zariadenie Z-E1010 je schopné priameho prístupu a spracovania informácií z CAN vo vašom vozidle. Táto funkcia umožňuje pripojenie k špecifickým funkciam vášho vozidla. Ďalšie informácie o integrácii dát z CAN sboru do funkcií zariadenia CORE nájdete na webovej stránke: www.zenec.sk

32-bitový audio záznam FLAC:

Zariadenie Z-E1010 má integrovaný 32-bitový D/A prevodník, ktorý umožňuje prehrávanie audio súborov vo formáte FLAC s vysokým rozlíšením až do 32 bitov / 192 kHz. Táto moderná funkcia zabezpečuje vynikajúcu kvalitu zvuku a maximálny zvukový zážitok pri poslúchaní hudby vo vysokom rozlíšení.

Navigačný balíček Z-EMAP-CORE:

Navigačný balík Z-EMAP-CORE transformuje Z-E1010 na plnohodnotné navigačné zariadenie. Obsahuje 16 GB microSDHC kartu s mapovými podkladmi pre 47 európskych krajín a ponúka bezplatné aktualizácie máp po dobu jedného roka. Softvér sa predáva samostatne.

Hlavné vlastnosti:

• infotainment E>GO CORE, možnosť rozšírenia o navigáciu•1.
• citlivý kapacitný 10,1 / 25,7cm LCD-TFT displej (1024 x 600 pixelov) so skleneným povrchom
• DAB tuner s funkciami sledovania služby DAB <> DAB, MOT Slideshow, DLS text a Comfort Scan
• modul Bluetooth 4.1 s funkciami handsfree A2DP
• ovládanie až dvoch kamerových systémov s funkciou automatického prepínania a dynamickými alebo nastaviteľnými pomocnými líniami
• grafické užívateľské prostredie s podporou 15 jazykov EÚ
• aplikácie RealDash •2 ku grafickému znázornenie dát vozidlá OBD II
• interný hardvér CAN, integrácia funkcií podľa konkrétneho modelu vozidla •3
• viacfarebná RGB ovládacie pole senzorových tlačidiel

•1 Navigačný balík Z-EMAP-CORE nie je súčasťou prístroja Z-E1010. Slot na microSD kartu sa nachádza zo zadnej strany prístroja. Navigačný balík by preto mal byť zakúpený spolu s prístrojom.
•2 Na využitie funkcie RealDash na prístroji je potrebné samostatne predávaný OBD II Dongle.
•3 Integračná funkcie na báze zbernice CAN sa líši podľa konkrétnej značky a modelu vozidla - viď Prehľad integrácie pomocou CAN na internetových stránkach firmy ZENEC.

Bluetooth:

• modul Bluetooth 4.1 s funkciou handsfree
• import 1 000 kontaktov z telefónneho zoznamu po 3 telefónnych číslach
• menu rýchleho vytáčania obľúbených kontaktov
• funkcia vyhľadávania kontaktov v telefónnom zozname podľa zadaného mena a priezviska
• streamovanie hudby A2DP s informáciami ID3 (interpret, stopa, album)
• interné a externé Bluetooth handsfree mikrofón (externý mikrofón súčasťou sady)

Multimédia + audio:

• DAB + prijímač
• FM RDS rádio s pamäťou 18 staníc a potlačením šumu DSP
• dva porty USB 2.0 na zadnej strane prístroja na prehrávanie audio a video súborov•4 z dátového USB nosiča
• pripojenie Smartlink Direct smartphonov Apple iOS•5 / Android
• Weblink 2.0®•6 na pripojenie smartphonov so systémom Android
• režim Easy Drive k zjednodušeniu ovládania za jazdy
• grafický 3pásmový ekvalizér so 7 prednastavenými konfiguráciami EQ
• frekvenčný výhybka subwoofera so strmosťou 24 dB / oct., voliteľná deliace frekvencie (55/85/120/160 Hz)
• 1 x HDMI vstup pre príslušenstvo a kompatibilné mobilné zariadenia
• zosilňovač 4 x 50 W
• 32-bitový D / A prevodník

•4 Zariadenie podporuje okrem iného tieto formáty audio a video súborov: MP3, FLAC, AAC (MP4A), M4A, AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG2 / TS, MPG, WMV, Xvid.
•5 Iba zobrazenie prehrávaného obsahu na displeji prístroja, ovládanie prostredníctvom iPhonu Apple.
•6Táto funkcia môže byť v budúcnosti dostupná po aktualizácii softvéru, ak nie je k dispozícii v čase uvedenia produktu na trh.

Pripojenia:

• 4.2 Cinch výstup predzosilňovača (3 V)
• 1 x DIN vstup FM antény s 8,5V alebo 12V fantómovým napájaním, konfigurovateľným v nastavenia prístroja
• 1 x SMB DAB vstup antény s 12V napájaním aktívnych antén
• 2 x Cinch A / V vstup pre signály kamery (CVBS) so spínaným napájaním a vstupom mikrofónu (CAM1)
• 2 x port USB 2.0 s 1000mA nabíjacím prúdom pre smartphony Apple iOS a Android
• 1 x A / V vstup pre externý zdroj (vstup pre CAM2 alebo A / V In)
• HDMI vstup

Kompatibilita vozidiel:
Integrácia vozidla cez CAN zbernicu:

Z-E1010 Z-F2001 Volkswagen Polo 6R 2009 > 2014
Z-E1010 Z-F2002 Volkswagen Polo 6C 2014 > 2017
Z-E1010 Z-F2011 Volkswagen Passat / Variant / B8 3G 2014 > 2018
Z-E1010 Z-F2011 Volkswagen Passat / Variant / Alltrack B8 3G 2015 > 2018
Z-E1010 Z-F2012 Volkswagen Passat B7 3C 2010 > 2015
Z-E1010 Z-F2012 Volkswagen Passat / Variant / Alltrack B7 3C 2010 > 2014
Z-E1010 Z-F2013 Volkswagen Touran II 5T 2015 >
Z-E1010 Z-F2021 Volkswagen Golf VII (MkI) AU 2012 > 2017
Z-E1010 Z-F2022 Volkswagen Golf VII (MkI) AU 2012 > 2017
Z-E1010 Z-F2023 Volkswagen Golf VII (MkI) AU 2012 > 2017
Z-E1010 Z-F2024 Volkswagen Golf VII Sportsvan AU 2014 > 2020
Z-E1010 Z-F2025 Volkswagen Golf VII Sportsvan AU 2014 > 2020
Z-E1010 Z-F2026 Volkswagen Touran I (Facelift) GP2 2010 > 2015
Z-E1010 Z-F2030 Volkswagen Tiguan II AD1 2016 > 2017
Z-E1010 Z-F5601 Škoda Octavia III 5E 2012 > 2017
Z-E1010 Z-F5605 Škoda Octavia II (Facelift) 1Z 2009 > 2013.

Hlavné vlastnosti navigácie:

• 3D navigačný softvér pre vozidlá s mapami 47 krajín: západná a východná Európa, Veľká Británia, Turecko, Ukrajina, Rusko a Bielorusko (na 16GB microSDHC karte)•1
• Prémiový balíček európskych bodov záujmu s viac ako 6,5 milióna špeciálnych destinácií
• Realistické 3D zobrazenie terénu a orientačných bodov, centier miest a odbočení/sjazdov
• Jazda v jazdných pruhoch, režim tunela, automatický 3D priblíženie na križovatkách a kruhových objazdoch, inteligentný výpočet alternatívnych trás atď.
• Hlasové navigácie TTS
• 1 rok bezplatných aktualizácií máp

•1 Navigačný balíček nie je súčasťou balenia zariadenia Z-E1010.

Navigácia:

Nový navigačný systém ZENEC NextGen prináša balík máp pre 47 krajín a obsiahnutú databázu s viac ako 6,5 miliónmi bodov záujmu. Vďaka podrobným mapovým podkladom, TMC, automatickému priblíženiu, asistentovi jazdy v pruhoch a ďalším inteligentným režimom je E>GO CORE dokonale vybaveným spoločníkom na cesty.

Jeden rok bezplatných aktualizácií máp:

Bezstarostne aktualizujte obsah máp v navigačnom balíčku pred svojou ďalšou cestou – počas jedného roka zdarma. Aktualizácia je jednoduchá a vykonáva sa prostredníctvom počítača alebo notebooku pomocou softvéru Toolbox cez portál Naviextras (www.zenec.naviextras.com).

Mapový balík pre 47 krajín:

Cestujte múdro po Európe - sada máp zahŕňa 47 krajín: západnú a východnú Európu, Veľkú Britániu, Turecko, Ukrajinu, Rusko a Bielorusko. 3D zobrazenie terénu a budov je detailné a realistické. Menu a hlasové navigácie sú k dispozícii v 28 rôznych jazykoch.

3D vykreslenie:

Systém ZENEC NextGen realisticky zobrazuje topografiu terénu, vrátane 3D znázornenia budov, orientačných bodov a ďalších významných objektov, čo pomáha pri orientácii na mapách.

Funkcia 3D priblíženia:

Funkcia 3D priblíženia automaticky zväčšuje oblasti mapy pri približovaní sa ku križovatkám a kruhovým objazdom, čo umožňuje podrobnejší prehľad okolia. Používateľ môže manuálne nastaviť úroveň priblíženia priamo na dotykovom displeji.

Hlasové navigovanie TTS:

Navigačný balík podporuje technológiu hlasového navigovania TTS (Text-To-Speech) pre vybrané jazyky. Pri navigovaní systém nahlas reprodukuje názvy ulíc, čo uľahčuje udržiavať orientáciu len podľa zvukových pokynov.


Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár:

Čiarový kód (EAN) : 7612309405375