R-D211 autorádio 2DIN 7 DAB+,USB,BT, zrkadlenie


Detailné informácie
R-D211 je moderný 2-DIN infotainer, ktorý v jednom prístroji dôsledne spojuje nový svet aplikácií pre smartphony s funkciami klasického rádia : R-D211 využíva otvorený operačný systém na báze Androidu 9.0, ktorý umožňuje nainštalovať do infotaineru aplikácie pre Android. Medzi ne patrí aj navigačnej aplikácie - vďaka svojmu 1,3 GHz štvorjadrovému procesora a pamäte 2 GB RAM vás RADICAL presvedčí v režime navigácie a pri navádzaní svojím plynulým výkonom. R-D211 má integrovaný WiFi modul, vďaka čomu možno zo smartphonu vytvoriť hotspot - môžete tak využívať webové aplikácie, ako Spotify a Youtube, alebo počúvať internetové rádio.
Pomocou aplikácie EasyConnection, ktorá je súčasťou systému, možno prostredníctvom WiFi alebo USB zobraziť obsah obrazovky smartphonu s Androidom tiež na prístroji R-D211 a ovládať priamo z dotykového displeja infotaineru. Veľký, 17,8 cm / 7 kapacitný displej má rozlíšenie 1024 x 600 pixelov a na prvý pohľad vás zaujme brilantným obrazom s vysokým kontrastom.
Hardwarovo je tento RADICAL optimálne vybavený aj na tradičné úlohy infotaineru. Integrovaný DAB + tuner garantuje čistý príjem digitálneho rádia, výkonný FM RDS tuner zabezpečuje príjem klasických staníc. Na prehrávanie moderných formátov zvuku a videa sú pripravené hneď tri USB porty. Pomocou Bluetooth je možné nielen pohodlne telefonovať, ale aj streamovať hudbu.
Bezdrôtový prenos hudby je navyše rozšírený o interné optimalizáciu zvuku Audio DSP s množstvom praktických funkcií: grafickým 10pásmovým ekvalizérom, časovú korekciou, hornopropustnými a dolnopriepustným frekvenčnými výhybkami a možnosťami nastavenia pre Balance, Fader, hlasitosť a SmartBass.
R-D211 je vhodný pre všetky vozidlá s montážnou šachtou 2-DIN a je kompatibilný s bežnými montážnymi sadami 2-DIN s otvorom 172 x 98 mm v plastovom prednom kryte.


Hlavné vlastnosti

2-DIN DAB + infotainer s 7 displejom
AutoChip AC8227L Quad-Core ARM Cortex A7 1,3 GHz CPU s pamäťou 2 GB RAM a 16GB flash úložiskom
otvorený operačný systém Android 9.0 na inštaláciu aplikácií pre Android
možnosť nainštalovať vlastný vhodnú navigačnú aplikáciu pre Android • 1
kapacitný dotykový 7 / 17,8 cm displej s rozlíšením 1024 x 600 pixelov
OSD menu v rôznych európskych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, španielčina, atď.)
DAB + tuner s funkciami MOT Slideshow, zoznam staníc a DLS text
FM RDS rádio s pamäťou na 18 staníc v troch voliteľných pásmach FM1 / FM2 / FM3
Bluetooth 4.0 handsfree modul sa streamovaním hudby A2DP
tri porty USB 2.0 na prehrávanie zvuku a videa • 2 a pripojenie smartphonov s Androidom • 3
ovládanie až dvoch kamerových systémov s funkciou automatického prepínania
integrácia do cieľového vozidla pomocou externého rozhrania SWC / CAN • 4
EasyConnection k zrkadlenie displeja a integráciu aplikácií pre systémy Android a iOS
RGB viacfarebné podsvietenie senzorových tlačidiel
integrovaný zosilňovač 4 x 45 wattov
integrovaný WiFi modul (WLAN IEEE 802.11 b / g / n)

• 1 Infotainer R-D211 umožňuje inštalovať navigačnej aplikácie pre systém Android.
• 2 Podporované formáty zvuku a videa: MP3, FLAC, AAC, WMA, AVI, MPEG-1/2, MPEG4, M4V (H.264), MKV.
• 3 Nabíjací prúd 700 mA pre každý pripojený smartphone.
• 4 Externé rozhranie SWC / CAN je potrebné pre cieľové vozidlo zaobstarať zvlášť.

R-D211 je vhodný do všetkých vozidiel s montážnou šachtou 2-DIN. Radical možno ľahko nainštalovať pomocou samostatne predávané montážnej sady pre konkrétny model vozidla.
Kapacitné 7 / 17,8 cm displej

Veľký, 7 kapacitný dotykový displej má rozlíšenie 1024 x 600 pixelov a na prvý pohľad zaujme brilantným obrazom a vysokým kontrastom.
smartphone EasyConnection

Predinštalovaná aplikácia EasyConnect umožňuje zobraziť pomocou WiFi alebo USB obsah zo smartfónu s Androidom na displeji R-D211 a ovládať smartphone priamo na infotaineru.
Prístup k internetu

R-D211 je vybavený WiFi modulom. Vďaka prístupu k internetu pomocou hotspotu sú tak podporované webové aplikácie ako Spotify alebo internetové rádio.
Podpora navigačných aplikácií

Open Android System umožňuje nainštalovať ľubovoľnú navigačnú aplikáciu pre Android. Vďaka pamäti 2 GB RAM a 1,3 GHz štvorjadrovému procesoru je navádzanie za všetkých okolností plynulé.
DAB + Tuner

Vďaka integrovanému DAB + tunera so zoznamom staníc a funkciami MOT Slideshow a DLS textom, umožňuje RADICAL čistý príjem digitálneho rádia.
Bluetooth handsfree systém

Bluetooth modul boduje svojou vysokou kvalitou hlasu. Súčasťou prístroja je externý mikrofón a ovládanie uľahčuje rad komfortných funkcií.
Streamovanie hudby pomocou BT

Pohodlný bezdrôtový prenos hudby z mobilu do R-D211 - integrovaný Bluetooth modul podporuje tiež streamovanie zvuku prostredníctvom A2DP s AVRCP 1.3.
Tri USB porty

Prostredníctvom USB umožňuje R-D211 prehrávať mnoho formátov zvuku a videa, napríklad: MP3, FLAC, AAC, WMA, AVI, MPEG-1/2, MPEG4, M4V (H.264), MKV 1080p, XviD.
10pásmový grafický ekvalizér

K optimalizácii zvuku slúžia štyri preddefinované profily ekvalizéra. Profíci si perfektne vyladí zvuk podľa svojho gusta pomocou 10pásmového grafického ekvalizéra.
časová korekcia

R-D211 ponúka tiež jednoduché ovládanie časové korekcie predných a zadných kanálov so 4 pevnými predvoľbami pre dokonalý stereo zážitok.
audio DSP

Integrovaný čip Audio DSP ponúka ďalšie zaujímavé možnosti nastavenia, ako hornopropustný filter pre predné a zadné reproduktory alebo SmartBass.
Viacfarebné podsvietenie tlačidiel

Pre dokonalú integráciu do kabíny vozidla je R-D211 vybavený funkciou viacfarebného (RGB) podsvietenie LED senzorových tlačidiel.
Prípojky pre cúvaciu kameru

R-D211 je vybavený dvoma vstupmi na pripojenie a ovládanie dvoch kamier so spínaným napájaním a automatickou funkciou manévrovanie / prepínania.
Rozhranie pre multifunkčný volant

Okrem IČ vstupu na pripojenie rozhrania SWC / CAN má R-D211 tiež konfigurovateľné analógové rozhranie volantu, napr. Pre vozidlá ázijských výrobcov.


Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár:

Čiarový kód (EAN) : 7612309406358