X-127 autorádio 1DIN s 9“ displejom


Detailné informácie
Moderný infotainer pre vaše vozidlo: XZENT X-127 sa dokonale integruje do palubnej dosky vozidiel so slotom na inštaláciu 1-DIN a ponúka najnovšie zábavné funkcie.

O tom, že X-127 je skutočne komfortné zariadenie, svedčí už prehľadný predný panel, ktorý kombinuje kapacitný dotykový displej so skleneným povrchom s uhlopriečkou 9“/22,9 cm so štyrmi ovládacími tlačidlami a praktickým ovládačom hlasitosti. Pre zaistenie optimálneho začlenenia obrazovky X-127 do kokpitu, je možné pomocou flexibilného mechanizmu nastaviť vertikálnu polohu obrazovky, jej výšku aj uhol horizontálneho a vertikálneho sklonu.

X-127 umožňuje jednoduché a obzvlášť bezpečné používanie smartfónu v aute. Svoj mobilný telefón môžete pripojiť priamo k infotaineru cez USB - X-127 má certifikáciu Apple CarPlay a Google Android Auto™. Telefonujte, navigujte, prijímajte a odosielajte správy alebo jednoducho počúvajte hudbu – všetky podporované funkcie je možné pohodlne ovládať prostredníctvom Apple Siri, hlasového asistenta Google alebo dotykového displeja infotainmentu XZENT.

Model X-127 je vybavený tunerom DAB+, ktorý umožňuje pohodový mobilný príjem digitálneho rádia v najvyššej kvalite. Moderný modul DAB+ boduje jednoduchou obsluhou a širokou ponukou funkcií: DAB-DAB Service Following, DLS text, MOT slideshow a Comfort Scan. Okrem tunera FM RDS má X-127 dva porty USB 2.0, ktoré je možné použiť na prehrávanie audio a video súborov a na pripojenie chytrých telefónov Apple iOS a Android.

Moderný, ľahko použiteľný modul Bluetooth 4.2 presvedčí vysokou kvalitou hlasu vďaka potlačeniu ozveny a šumu. Import až 1000 kontaktov z telefónneho zoznamu, každý s 3 telefónnymi číslami, a funkcie vyhľadávania sú rovnako súčasťou komfortných funkcií ako streamovanie hudby A2DP s ovládaním AVRCP z chytrých telefónov.

X-127 má dva vstupy pre kameru (CVBS) so spínaným napájaním a funkciu automatického manévrovania/radenia, ktorá sa spúšťa zaradením spiatočky. Pre lepší odhad vzdialenosti môžete stlmiť a nastaviť pomocné čiary. Funkciu fotoaparátu je možné spustiť aj ručne pomocou tlačidla priamej voľby CAM na prednej strane prístroja.

Univerzálny infotainer

XZENT X-127 je určený pre vozidlá s montážnym slotom 1-DIN. Displej o veľkosti 9“ sa dokonale zmestí do väčšiny vozidiel – bez toho, aby jednotka zakrývala prvky a tlačidlá dôležité pre bezpečnosť. Viacfarebné podsvietenie senzorových tlačidiel X-127 umožňuje farebné zladenie s akýmkoľvek kokpitom.
Pripojenie k diaľkovým ovládačom na volante

X-127 umožňuje pripojenie k diaľkovým ovládačom na volante prostredníctvom externých rozhraní SWC/CAN. Analógové tlačidlá diaľkového ovládania na volante je možné pripojiť, naučiť a priradiť priamo k zariadeniu X-127. Konektor mini-ISO Z-EACC-FTSWC je k dispozícii samostatne na pripojenie k vozidlu Fiat Ducato III.
Kapacitný TFT LCD displej

XZENT X-127 má dotykový displej s uhlopriečkou 9“/22,9cm. Veľmi jasný displej so skleneným povrchom s vysokým rozlíšením zaujme bohatým kontrastom, brilantnými farbami a vysokým jasom pre optimálnu čitateľnosť.
Nastaviteľný displej

Pre ľahké nastavenie polohy displeja a najlepšie možné vyrovnanie v akomkoľvek vozidle má X-127 flexibilný mechanizmus nastavenia: vertikálny uhol sklonu -20 ° až +23 °, horizontálny uhol sklonu -15 ° až +15 ° a vertikálna výška displeja +37,5 mm .
Apple CarPlay

Model X-127 podporuje Apple CarPlay, čo je šikovný, bezpečný a zábavný spôsob používania iPhonu v aute. Vďaka CarPlay môžete volať, navigovať, počúvať hudbu a pristupovať k podporovaným funkciám pomocou hlasového asistenta Siri.
Google Android Auto™

Model X-127 má certifikáciu Google Android Auto. Pomocou GAA môžete vo vozidle pristupovať ku kompatibilným aplikáciám a online službám zo smartfónu so systémom Android a intuitívne ich ovládať prostredníctvom displeja X-127 alebo hlasového asistenta Google.
DAB+ Tuner

X-127 má tuner DAB+ s funkciami MOT Slideshow, Comfort Scan, DAB-DAB Service Following a DLS text. Ďalšími plusmi sú čistý príjem digitálneho rádia a jednoduché používanie.
FM RDS Rádio

FM RDS rádioprijímač v prístroji X-127 je vybavený technológiou DSP pre lepšiu kvalitu zvuku v oblastiach so slabším FM signálom. Do pamäte je možné uložiť až 18 rádiostaníc.
Bluetooth Handsfree a streamovanie hudby

Handsfree volanie so synchronizáciou kontaktov, funkciou vyhľadávania a vynikajúcou kvalitou hlasu. Ľahko editovateľné menu obľúbených položiek je optimalizované na bezpečné použitie počas jazdy.
Audio/Video prehrávanie

Dva zadné USB porty, Made for iPod/iPhone, HDMI vstup a kompatibilita s mnohými typmi médií: X-127 je skvele pripravený a ideálne vybavený na prehrávanie najnovších formátov audia a videa.
Pripojenie cúvacej kamery

XZENT X-127 má dva RCA video vstupy (Cam1/ Cam2) na ovládanie dvoch kamerových systémov so spínaným napájaním a automatickým zapínaním/ vypínaním. Pre lepší odhad vzdialenosti môžete zobraziť a nastaviť pomocné čiary.
Viacfarebne podsvietené ovládacie tlačidlá

Veľké ovládacie tlačidlá umožňujú presné ovládanie za jazdy. Farbu osvetlenia klávesníc je možné variabilne nastaviť tak, aby sa zariadenie X-127 dokonale začlenilo do prostredia kokpitu rôznych vozidiel.

Hlavné vlastnosti
1-DIN DAB+ Infotainer s nastaviteľným 22,9 cm / 9“ displejom
Kapacitný, na dotyk citivý 22,9 cm / 9“ displej (1024 x 600 pixelov) so skleneným povrchom
Flexibilný mechanizmus nastavenia disleja: vertikálny uhol sklonu -20 ° až +23 °, horizontálny uhol sklonu -15 ° až +15 ° a vertikálna výška displeja +37,5 mm
DAB+ Tuner s DAB-DAB Service-Following, MOT Slideshow, Comfort Scan a DLS-Text
Funkcia Apple CarPlay
Made for iPod / iPhone
Funkcia Google Android Auto™
Bluetooth 4.2 modul s funkciou handsfree a A2DP
Ovládanie až dvoch kamerových systémov s funkciou automatického prepínania a stmievania, nastaviteľné pomocné čiary
Grafické užívateľské rozhranie, podporujúce 13 rôznych európskych jazykov vrátane slovenčiny
Viacfarebne podsvietené ovládacie tlačidlá
Programovateľné analógové rozhranie pre priradenie multifunkčných tlačidiel na volante
Softvérovo aktualizovateľný operačný systém Linux1

•1 Aktualizácia softvéru možno nájsť na: http://www.xzent.com/support/software/
Bluetooth
Bluetooth 4.2 modul s funkciou handsfree a A2DP
Import až 1 000 záznamov z telefónneho zoznamu (3 telefónne čísla pri každom)
Pamäť na záznamy v telefónnom zozname s priamym prístupom
Funkcia vyhľadávania kontaktov v zozname prostredníctvom klávesnice
Interný Bluetooth mikrofón, extra vstup pre externý mikrofón•2

•2 Externý mikrofón súčasťou balenia
Multimédiá a audio
DAB+ prijímač s dvojitým tunerom a 18 predvobami staníc
FM RDS rádio s 18 predvoľbami staníc a potlačením šumu DSP
Dva porty USB 2.0 na zadnej strane prístroja na prehrávanie súborov•3 z flash disku alebo smartfónu (USB1 pre Apple Car-Play ? 2000 mA, USB2 ? 700 mA nabíjací prúd)
A2DP BT streamovanie hudby s AVRCP 1.0
8-pásmový grafický ekvalizér so 7 predvoľbami zvuku
HDMI vstup pre kompatibilné príslušenstvo a mobilné zariadenia
Zosilňovač 4 x 40 W

•3 Podporované formáty A/V: MP3, FLAC, AAC, AVI, MPEG-1/2, MPEG4, M4V (H.264), MKV 1080p, XviD
Pripojenie
4.2 cinch predzosilnené linkové výstupy (3 V)
2 x USB 2.0 port s nabíjacím prúdom ? 2000 mA alebo 700 mA pre smartfóny
2 x cinch video vstup pre kamerové signály (CVBS) so spínaným napájaním
1 x DIN vstup pre FM anténu
1 x SMB vstup pre DAB anténu so spínaným 12V fantómovým napájaním
1 x cinch video výstup (CVBS, NTSC)
1 x cinch A/V vstup s automatickým prepínaním NTSC/PAL (CVBS)
1 x HDMI vstup
1 x SMA vstup pre GPS anténu•4 (Apple CarPlay a Google Android Auto)
1 x 3,5 mm jack vstup pre externý Bluetooth mikrofón
1 x Key1/Key2/GND vstup pre naučiteľné analógové diaľkové ovládanie volantu
1 x IR-In vstup na pripojenie externého CAN/SWC rozhrania

•4 GPS anténa súčasťou balenia

Kompatibilita:
X-127 sa hodí do vozidiel, ktoré majú prístrojovú dosku s priamou montážou jednotky 1-DIN alebo zodpovedajúcu montážnu sadu 1-DIN určenú pre konkrétne vozidlo.

Poznámka: Jednotka X-127 je vybavená 9-palcovým displejom, ktorého výšku a uhol je možné nastaviť. Pred použitím skontrolujte, či nie sú predné
častí displeja X-127 zakryté prvky palubnej dosky vozidla dôležité z hľadiska bezpečnosti a či nie je narušená ich funkcia, napr. výstražné svetlá, moduly airbagov alebo iné ovládacie panely v kokpite. Spoločnosť XZENT nepreberá žiadnu zodpovednosť za stratu ABE vozidla a/alebo následné náklady, ktoré možno pripísať príčinnej súvislosti s tým, že „zariadenie zakrýva ovládacie prvky dôležité z hľadiska bezpečnosti“. V závislosti od modelu vozidla môže dôjsť k narušeniu normálnej funkcie odkladacích priehradok, držiakov na dokumenty atď.


Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár: