X-F275 navigácia pre Fiat, Citroen a Peugeo


Detailné informácie




Moderný infotainment pre váš obytný automobil: XZENT X-F275 je vyrobený na mieru pre FIAT Ducato III, Citroën Jumper II a Peugeot Boxer II. X-F275 sa perfektne integruje do palubnej dosky týchto modelov a ponúka najnovšie navigačné a zábavné funkcie. Veľký kapacitný 8“/20,3 cm dotykový displej so skleneným povrchom umožňuje jednoduché, intuitívne a úplne bezpečné ovládanie zariadenia aj počas jazdy.

X-F275 je vybavený dvojitým DAB+ tunerom, ponúkajúci príjem digitálneho rádia v najvyššej možnej kvalite. Moderný DAB+ tuner boduje jednoduchou obsluhou a rozmanitosťou funkcií: napr. DAB-DAB Service Following, DLS-Text, MOT-Slideshow alebo skenovanie na pozadí, ktoré udržuje dynamický zoznam dostupných staníc vždy aktuálne. Vedľa FM-RDS tunera je X-F275 vybavený dvoma USB 2.0 portami, ktoré možno použiť na prehrávanie zvukových a video súborov a na pripojenie smartfónov Apple iOS a Android.

K X-F275 môžete pripojiť iPhone priamo cez USB – zariadenie XZENT podporuje Apple CarPlay. Telefonovanie, navigácia, posielanie a prijímanie správ alebo počúvanie hudby – všetky podporované funkcie je možné pohodlne ovládať pomocou hlasového asistenta Siri alebo veľkého displeja. Predinštalovaná aplikácia AndroidLink umožňuje zrkadliť obsah obrazovky smartfónu so systémom Android na displeji infotaineru a ovládať zrkadlené aplikácie priamo prostredníctvom dotykového displeja.

Moderný modul Bluetooth 4.2 ponúka pokročilé spracovanie zvuku, ako je potlačenie ozveny a redukcia šumu, a tiež intuitívne ovládanie handsfree s niekoľkými komfortnými funkciami: vyhľadávanie, import až 1 000 kontaktov z telefónneho zoznamu s 3 číslami na každý z nich atď. Modul Bluetooth podporuje tiež streamovanie hudby A2DP s ovládaním AVRCP z chytrých telefónov.

X-F275 má dva vstupy pre kameru (CVBS) so spínaným napájaním a funkciu automatického manévrovania/radenia, ktorá sa spúšťa zaradením spiatočky. Pre lepší odhad vzdialenosti je možné zobraziť pomocné čiary. Funkciu kamery je možné spustiť aj ručne pomocou tlačidla CAM priamo na prednej strane prístroja.

Pre X-F275 sú k dispozícii dva voliteľné navigačné balíčky, ktoré premenia infotainer na navigáciu pre obytné vozidlá: X-MAP27-MH1 s 1 rokom a X-MAP27-MH3 s 3 rokmi bezplatných aktualizácií máp. Oba navigačné balíčky obsahujú mapy 47 krajín EÚ, rozsiahlu databázu P.O.I. CampingSchaf (viacjazyčná, doživotná licencia) s informáciami o viac ako 20 000 kempoch a stellplatzoch a prémiovú databázu P.O.I. s viac ako 6,5 milióna bodov záujmu. Model X-F275 je vybavený funkciou DAB-TPEG, ktorá rýchlejšie a presnejšie zobrazuje dopravné udalosti pomocou dát Free TPEG (pokrytie podľa krajiny). Navigačný systém NextGen umožňuje zadať profilové údaje špecifické pre vozidlo (dĺžka, šírka, výška, hmotnosť a príves) a presne vypočítať trasu, vrátane vyhnutia sa cestám a mostom, ktoré nie sú vhodné pre obytné vozidlá.

Optimálna integrácia do vozidla

Model XZENT X-F275 dokonale ladí so vzhľadom a usporiadaním palubnej dosky. S voliteľnou montážnou sadou N-XFDUC8 sa X-F275 dá montovať aj do Ducato radu 8 od modelového roku 2021.
Pripojenie k diaľkovému ovládaniu na volante

X-F275 podporuje funkcie volantov Ducato III (modelový rok 2014 – 2021 a od modelového roku 2021, rad 8) prostredníctvom dvoch prednastavení.
Navigácia pre obytné vozidlá

S doplnkovými navigačnými balíčkami X-MAP27-MH1 alebo X-MAP27-MH3 ľahko rozšírite X-F275 na skvele vybavený naviceiver na využitie v osobnom alebo obytnom vozidle.
Dvojitý DAB+ tuner

Model X-F275 je vybavený dvojitým DAB+ tunerom so slideshow MOT, dynamickým zoznamom staníc, sledovaním služieb DAB-DAB a textom DLS. Okrem týchto komfortných funkcií sú ďalšími prednosťami čistý príjem digitálneho rádia a jednoduché ovládanie.
Veľký 8“ kapacitný displej

X-F275 má veľký kapacitný dotykový displej s uhlopriečkou 8“/20,3 cm (1024 x 600 pixelov) so skleneným povrchom. Displej zaujme vysokou svietivosťou, čistotou a verným podaním farieb.
Funkcia Apple CarPlay

Model X-F275 podporuje Apple CarPlay, čo je šikovný, bezpečný a zábavný spôsob používania iPhonu v aute. Vďaka CarPlay môžete volať, navigovať, počúvať hudbu a využívať podporované funkcie pomocou hlasového asistenta Siri.
AndroidLink

AndroidLink je integrovaná aplikácia pre smartfóny s operačným systémom Android. Podporuje zrkadlenie displeja a priame ovládanie aplikácií pomocou dotykového displeja prístroja. Použitie aplikácie AndroidLink je na X-F275 vďaka veľkému displeju naozajstné potešenie.
Pripojenie cúvacej kamery

XZENT X-F275 má dva RCA video vstupy (Cam1/Cam2) na ovládanie dvoch kamerových systémov so spínaným napájaním a automatickým zapínaním/ vypínaním. Pre lepší odhad vzdialenosti môžete zobraziť a nastaviť pomocné čiary.
Tlačidlo CAM pre priamu voľbu kamery

Okrem tlačidla FAV, ktoré je možné konfigurovať v systémovej ponuke, má X-F275 na prednom paneli aj tlačidlo priamej voľby CAM, ktoré umožňuje manuálne ovládanie systému zadnej kamery aj počas jazdy.
Audio/Video prehrávanie

Dva zadné USB porty, Made for iPod/iPhone, HDMI vstup a kompatibilita s mnohými typmi médií: X-F275 je skvele pripravený a ideálne vybavený na prehrávanie najnovších formátov audia a videa.
Bluetooth Handsfree a streamovanie hudby

Handsfree volanie so synchronizáciou kontaktov, funkciou vyhľadávania a vynikajúcou kvalitou hlasu. Ľahko editovateľné menu obľúbených položiek je optimalizované na bezpečné použitie počas jazdy.
FM RDS Rádio

FM RDS rádioprijímač v prístroji X-F275 je vybavený technológiou DSP pre lepšiu kvalitu zvuku v oblastiach so slabším FM signálom. Do pamäte je možné uložiť až 18 rádiostaníc.

Vlastnosti
Infotainer pre špecifické obytné vozidlá FIAT Ducato III, Citroën Jumper II a Peugeot Boxer II, s možnosťou rozšírenia o navigačnú funkciu•1
Kapacitný dotykový 8“/20,3cm displej (1024 x 600 pixelov) so skleneným povrchom
Dvojitý DAB+ tuner s funkciami sledovania služby DAB-DAB, MOT slideshow, dynamický zoznam staníc a DLS text
Funkcia Apple CarPlay
Made for iPod / iPhone
AndroidLink pre smartfóny Android OS s podporou duálneho protokolu
Bluetooth 4.2 modul s funkciou handsfree a A2DP
Ovládanie až dvoch kamerových systémov s funkciou automatického prepínania a nastaviteľných pomocných čiar
Grafické užívateľské rozhranie, podporujúce 13 rôznych európskych jazykov (vrátane slovenčiny)
Biele podsvietené senzorové tlačidlá
Pripojenie k multifunkčným tlačidlám na volante
Softvérovo aktualizovateľný operačný systém Linux•2
Infračervené diaľkové ovládanie

•1 Navigačný softvér nie je súčasťou produktu
•2 Aktualizácie softvéru sú na adrese: http://www.xzent.com/support/software/
Bluetooth

Bluetooth 4.2 modul s funkciou handsfree
Import až 1 000 záznamov z telefónneho zoznamu (3 telefónne čísla pri každom)
Pamäť na záznamy v telefónnom zozname s priamym prístupom
Funkcia vyhľadávania kontaktov v zozname prostredníctvom klávesnice
Interný Bluetooth mikrofón, vstup pre externý mikrofón•3

•3 Externý mikrofón súčasťou balenia
Multimédiá a audio

DAB+ prijímač s dvojitým tunerom a 18 predvoľbami staníc
FM RDS rádio s 18 predvoľbami staníc a potlačením šumu cez DSP
Dva porty USB 2.0 na zadnej strane prístroja na prehrávanie súborov•4 z flash disku alebo smartfónu (USB1 pre Apple CarPlay ? 2000 mA, USB2 ? 700 mA nabíjací prúd)
A2DP BT streamovanie hudby s AVRCP 1.0
8-pásmový grafický ekvalizér so 7 predvoľbami zvuku
HDMI vstup pre kompatibilné príslušenstvo a mobilné zariadenia
Zosilňovač 4 x 40W

•4 Podporované formáty A/V: MP3, FLAC, AAC, AVI, MPEG-1/2, MPEG4, M4V (H.264), MKV 1080p, XviD
Pripojenie

4.2 RCA predzosilnené linkové výstupy (3 V)
2 x RCA video vstup pre videosignál z kamery (CVBS) so spínaným napájaním
1 x DIN vstup pre FM anténu
1 x SMB vstup pre DAB anténu so spínaným 12V fantómovým napájaním
1 x RCA video výstup (CVBS, NTSC)
1 x RCA A/V vstup s automatickým prepínaním NTSC/PAL (CVBS)
1 x HDMI vstup
1 x SMA vstup pre GPS anténu•5
1 x 3,5 mm jack na pripojenie externého Bluetooth mikrofónu
1 x Mini-ISO vstup pre analógové diaľkové ovládanie na volante
1 x IR-In vstup na pripojenie externého CAN/SWC rozhrania

•5 GPS anténa je súčasťou balenia

Aby moduly tunerov FM a DAB+ správne fungovali, musí byť vozidlo vybavené aktívnym anténnym systémom (FM/DAB) zvoleným podľa typu vozidla.
Vozidlo musí byť vybavené továrenskou prípravou pre rádio.

Model Typ modelu Modelový rok
FIAT Ducato III 250/251 2006 – 2011
FIAT Ducato III 250/251 2011 – 2014
FIAT Ducato III 250/251 (X290) od 2014
FIAT Ducato III Séria 8• od 2021
Citroën Jumper II 250/250D/250L od 2006
Peugeot Boxer II 250/251 od 2006
Opel Movano Typ C od 2021


Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár: