X-402 2DIN Naviceiver s DAB+


Detailné informácie
XZENT X-402 je sofistikovaný 2-DIN infotainer s integrovaným DAB + tunerom a skutočne pôsobivými multimediálnymi funkciami. X-402 je možné vybaviť samostatne predávanú navigačné microSD kartou X-402-SDFEU, s ktorou vytvoríte plne funkčné naviceiver.

X-402 Vás zaujme perfektným dizajnom s vysoko kvalitným kapacitným 6,2 "/ 15,7 cm dotykovým displejom, ktorý upúta každé oko transparentným a čistým obrazom.

Volitelná DOPLNKOVÁ microSD KARTA S GPS navigáciou pre XZENT X-402

Jednoducho vložte doplnkovú microSD kartu X-402-SDFEU do microSD slotu zariadenia X-402 a razom premeníte svoj infotainer v plne funkčný naviceiver.

• Navigačný softvér nie je súčasťou základného balíčka X-402.

Alternatívnou možnosťou je napr. Použitie bezplatného navigačného softvéru pre WinCE !

Základné tlačidlá VOLUME, HOME a HDMI sú navrhnuté ako prvky ovládané dotykovým senzorom, ktorých farbu podsvietenia možno ľubovoľne nastaviť. Nový top produkt značky XZENT je vybavený všetkými potrebnými vychytávkami moderných zábavných systémov, od citlivého FM RDS tunera s kvalitným príjmom cez integrovaný DAB + tuner so službou MOT Slideshow po DAB-DAB Service Following. S CD / DVD mechanikou, dvoma zadnými USB porty, vyrobené pre iPod / iPhone a HDMI vstupom pre kompatibilné mobilné zariadenia, je infotainer XZENT X-402 je skvele pripravený na najnovšie audio a video formáty. X-402 ponúka tiež možnosť zobrazovať obsah displeja (a pochopiteľne tiež prehrávať zvuk) smartphonu so systémom Android - stačí prikúpiť špeciálny Wifi Dongle. Prvotriedna je integrovaná Bluetooth handsfree jednotka, ktorá podporuje tiež A2DP streamovanie hudby prostredníctvom smartfónu.Návody zabezpečené zo stránky technibook.com
Dopytový formulár: