Z-N966 2DIN infotainer 9”


Detailné informácie
Z-N966 z radu ZENEC PRIME je špičkový DAB + infotainer pre vozidlá s montážnou šachtou 2-DIN. Kapacitný dotykový 22,9 cm / 9 TFT HD displej so skleneným povrchom ponúka HD obraz (1280x720p) pre svieži vizuálny pôžitok vo vysokom rozlíšení. Z-N966 umožňuje jednoduché a úplne bezpečné používanie smartfónu vo vozidle. Vďaka USB (1) portu na zariadení je možné pripojiť telefón priamo k infotaineru - Z-N966 je certifikovaný pre technológie Apple CarPlay a Google Android Auto ™. Telefonovanie, vyhľadávanie cieľov v Google Maps alebo Apple Maps, prehrávanie hudby, posielanie a prijímanie správ - to všetko v maximálne praktickom prevedení s dvoma základnými možnosťami ovládania: pomocou dotykového displeja alebo s využitím hlasových asistentov Apple Siri či Google. Zariadenie Z-N966 je vybavené systémom dvojitého DAB + tunera, ponúkajúceho kompletnú šírke štandardu digitálneho vysielania, vrátane najrôznejších komfortných funkcií, ako je dynamický zoznam staníc, MOT slideshow, DLS text alebo tiež sledovanie služby DAB <> FM / DAB <> DAB. Moderné modul Bluetooth 4.1 ponúka pohodlné telefonovanie vo vysokej kvalite s optimalizovaným ovládaním. Z-N966 umožňuje pripojiť až tri cúvacej kamery a presvedčí vás takisto svojimi sofistikovanými audio funkciami. Čip DSP s 5kanálové časovou synchronizáciou umožňuje optimalizovať dobu prenosu zvuku do jednotlivých reproduktorov, a prináša tak optimálnu konfiguráciu zvuku ako pre sedadlo vodiča, tak pre spolujazdca. Príslušnú oneskorenie možno nastaviť ako vzdialenosť v centimetroch alebo ako čas v milisekundách. Pomocou 10pásmového grafického ekvalizéra môžete ručne vyladiť zvuk presne podľa parametrov vozidla alebo jednoducho podľa vlastného vkusu. Pôsobivý zoznam audio funkcií dovršuje aktívna výhybka (crossover) s high-pass a low-pass filtrami. Z-N966 podporuje prehrávanie všetkých moderných audio a video formátov z pamäťových zariadení pripojených k portu USB 2.0. USB (1) port dobíja batérie smartphonov Apple a Android nabíjacím prúdom až 1 000 mA. Z-N966 môže prostredníctvom A2DP prenášať audiosignál do externých Bluetooth slúchadiel alebo aktívnych reproduktorov, aby ste si zbierku svojej hudby vychutnali aj mimo vozidla. Funkcia GPS navigácia u Z-N966: na účelné rozšírenie infotaineru sú dostať tri softvérové ??navigačné balíčky. S balíčkom Z-EMAP66-PC3 (3 roky aktualizáciou máp zdarma), vhodne vybavíte Z-N966 pre osobný automobil. Z-EMAP66-MH3 (3 roky aktualizáciou máp zdarma), a Z-EMAP66-MH7 (7 rokov aktualizáciou máp zdarma), sú navigačné balíčky určené pre obytné vozy - doplnené o celý rad funkcií pre komfort za volanty týchto veľkých vozidiel.


hlavné vlastnosti
Infotainer s 9 HD displejom, rozšíriteľný o funkciu navigácie •
Dotykový kapacitný 9 / 22,9 cm LCD-TFT HD displej (1280 x 720 pixelov) so skleneným povrchom
OSD menu v 15 rôznych európskych jazykoch
Dvojitý DAB + tuner s funkciami dynamický zoznam staníc, sledovanie služby DAB <> FM a DAB <> DAB, MOT slideshow a DLS text
FM RDS rádio s 18 predvoľbami staníc
Google Android Auto ™
Apple CarPlay
Bluetooth 4.1 handsfree modul sa streamovaním hudby A2DP
Ovládanie až troch kamerových systémov s automatickým prepínaním a nastaviteľnou mriežkou
Senzorové tlačidlo CAM k priamemu ovládanie kamery
Aplikácia do smartphonu SP-REM k diaľkovému ovládanie funkcií prehrávania zvuku (iOS / Android)
Viacfarebné RGB podsvietenie tlačidiel (predvolené: jantárovej)
2x IČ diaľkové ovládanie vr. Maxi-Remote
Zosilňovač 4 x 50 W

• Navigačné balíčky Z-EMAP66-PC3, Z-EMAP66-MH3 a Z-EMAP66-MH7 nie sú súčasťou balenia infotaineru Z-N966.
bluetooth
Bluetooth 4.1 handsfree modul
Import až 1 000 záznamov z telefónneho zoznamu (3 telefónne čísla u každého)
Pamäť na záznamy v telefónnom zozname s priamym prístupom
Funkcia rýchleho vytáčania obľúbených kontaktov
Funkcia vyhľadávania v telefónnom zozname podľa mena a priezviska pomocou klávesnice
Režim zdroje pre bezdrôtové streamovanie hudby do externých BT reproduktorov či slúchadiel
Zobrazenie značiek ID3 v režime A2DP (interpret, skladba, album)
Interný Bluetooth mikrofón, extra vstup pre externý mikrofón •

• Externý mikrofón súčasťou balenia.


Multimédia, audio
Dvojitý DAB + tuner pre príjem digitálneho rádia a TPEG
FM RDS rádio s 18 predvoľbami staníc a potlačením šumu DSP
Funkcia Multi-zone
USB (1) 2.0 port na zadnej strane zariadenia pre Apple CarPlay a Android Auto ™
USB (2) 2.0 port na zadnej strane zariadenia na prehrávanie A / V súborov • z pamäťového nosiča USB
5kanálové časová synchronizácia pomocou audio DSP (oneskorenie 0 až 10 ms)
Grafický 10-tich pásmový ekvalizér so 7 predvoľbami
Made for iPod / iPhone
High- a Lowpass fuktr pre predné / zadné / subwoofer so strmosťou 12 dB / okt.
HDMI vstup pre kompatibilné príslušenstvo a mobilné zariadenia
24-bitový D / A prevodník

• Podporované A / V formáty: MP3, FLAC, AAC (MP4A), M4A, WAV, AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG2 / TS, MPG, WMV, Xvid
pripojenie
4.2 RCA predzosilnený linkový výstup (3 V)
3x RCA vstup pre videosignál z kamery (CVBS) so spínaným napájaním a vstupom mikrofónu (CAM1)
1x DIN vstup pre FM anténu
1x SMB vstup pre DAB anténu s 12V fantómovým napájaním
1x USB (1) 2.0 port s ~ 1 000mm nabíjacím prúdom pre zariadenia so systémami Apple iOS a Android
1x USB (2) 2.0 port k prehrávanie A / V súborov (~ 1 000mm nabíjací prúd)
1x RCA A / V vstup pre 2-kanálový audio a video signál (CVBS)
1x RCA A / V M-Zone výstup pre 2-kanálový audio a video signál (CVBS)
1x vstup pre externý BT mikrofón
1x vstup na pripojenie programovateľného SWC rozhranie (ovládanie volantu)
1x infračervený vstup pre externé rozhranie CAN / SWC
1x HDMI vstup

Univerzálny infotainer

Z-N966 je určený pre vozidlá s montážnou šachtou 2-DIN. 9palcový displej ideálne zapadne do väčšiny modelov automobilov. Nebude zasahovať do bezpečnostných prvkov vozidla atď. Veľké displeje uľahčujú ovládanie a ponúkajú príjemnú prehľadnosť o zobrazených informáciách. Viacfarebné podsvietenie dotykových tlačidiel možno upraviť tak, že infotainer farebne doplnia prakticky každý interiér.


Google Android Auto ™

Z-N966 je certifikovaný pre Google Android Auto. S GAA získate prístup ku kompatibilným aplikáciám a službám online zo svojho smartphonu s Androidom priamo v automobile a budete ich intuitívne ovládať na displeji zariadenia ZENEC alebo pomocou hlasového asistenta Google.


Apple CarPlay

Apple CarPlay je múdrejší, bezpečnejšie a zábavnejšie spôsob, ako používať iPhone v aute. S technológiou CarPlay môžete telefonovať, navigovať, počúvať hudbu a otvárať textové správy pomocou hlasového ovládania Siri.


Kapacitné 22,9 cm / 9 HD displej

Kapacitné 22,9 cm / 9 HD LCD TFT dotykový displej so skleneným panelom zaisťuje presné ovládanie ľahkým dotykom. HD TFT LCD displej si vás získa svojím vysokým rozlíšením (1280 x 720 pixelov), vysokým jasom a excelentným kontrastom pre exkluzívny prehrávanie videí.


Vysoko citlivý DAB + tuner

Integrovaný dvojitý DAB + tuner s funkciami MOT Slideshow, dynamický zoznam staníc, DLS text a sledovanie služby DAB <> FM / DAB <> DAB zaisťuje čistý a stabilný príjem digitálneho rádia. Funkcia dynamického vyhľadávania v pozadí udržiava zoznam staníc neustále aktuálny.


FM RDS tuner

Z-N966 je vybavený FM RDS tunerom s integrovanou funkciou potlačenia šumu DSP pre lepší, čistejší zvuk v prípade, že nie sú FM stanice dostatočne silné. Do pamäte je možné uložiť až 18 rádiostaníc.


Bluetooth handsfree modul

Handsfree volaní so synchronizáciou telefónneho zoznamu a funkciou vyhľadávania záznamov podľa mena a priezviska. Ľahko editovateľné menu obľúbených kontaktov s rýchlym vytáčaním je optimalizované pre jazdný komfort. Je vybavené potlačením ozveny a ďalšími filtre DSP pre zrozumiteľnosť reči.


A2DP SRC režim pre BT reproduktor

V režime zdroje A2DP môže Z-N966 prenášať audiosignál do externých Bluetooth reproduktorov alebo slúchadiel. Bluetooth anténa na zadnej strane zariadenia optimalizuje prenos do reproduktorov, umiestnených mimo vozidla.


Pripojenie až troch kamier

Z-N966 umožňuje pripojiť a ovládať až tri kamerové systémy. Využíva pri tom spínané napájanie jednotlivých kamier a automatické zapnutie audiovstupu do mikrofónu kamery po zaradení spiatočky. Kamery možno ručne ovládať z dotykového displeja alebo hardvérovým tlačidlom kamery. Zobraziť možno nastaviteľné mriežky, ktoré vám pomôžu s odhadom vzdialenosti.


Ovládacie aplikácie do smartphonu

Pomocou aplikácie ZENEC SP-REM do smartphonov so systémom Android alebo iOS možno pohodlne ovládať audio funkcie zariadenia Z-N966 priamo zo smartphonu. Aplikácia zobrazuje metadáta prehrávaného zvuku, ako informácie o stope, názvy staníc alebo hlasitosť.


Časová synchronizácia DSP

Z-N966 disponuje funkciou 4.2kanálové časovej synchronizácie s individuálne nastaviteľnými kanály k optimalizácii priestorového obrazu na sedadle vodiča. Vzdialenosť od reproduktora je možné zadať ako vzdialenosť v cm alebo ako čas v milisekundách.


Aktívne výhybka pre predné a zadné reproduktory

Na pripojenie externého zosilňovača cez RCA linkový výstup a pre predné a zadné reproduktory v spolupráci s interným zosilňovačom prístroja: aktívny high-pass filter 12 dB / oct. (OFF / 50 Hz / 65 Hz / 80 Hz / 100 Hz / 125 Hz / 160 Hz) zaisťuje čistý prenos do subwoofera alebo odstraňuje basové frekvencie z hlavných reproduktorov.


Menu zvukového nastavenia subwoofera

Pomocou menu nastavenia subwoofera možno do konceptu systému integrovať pasívne subwoofery kombinované so zosilňovačom alebo aktívne subwoofery. Medzi ďalšie možnosti nastavenia patrí low-pass filter so strmosťou 12 dB / oct. pôsobiace na RCA linkový výstup subwoofera (OFF, 65 Hz, 80 Hz, 100 Hz, 125 Hz, 160 Hz), nastaviteľný zisk od -6 dB do +6 dB a spínateľné fázy (0 ° / 180 °).


10pásmový grafický ekvalizér

Pomocou 10pásmového grafického ekvalizéra môžete ručne vyladiť zvuk presne podľa parametrov vozidla alebo podľa vlastného vkusu. Použiť môžete však tiež preddefinovaný profil ekvalizéra zo zoznamu predvolieb.


Kompatibilný s modernými médiami

Z-N966 podporuje prehrávanie všetkých dnes bežných mediálnych súborov: MP3, M4A, FLAC, AAC (MP4A), WAV, AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG1 / 2/3, MPEG2 / TS, MPG, WMV, XVID .

Kompatibilita:

Zariadenie Z-N966 je vhodné pre všetky vozidlá s montážnou šachtou 2-DIN pre špecifické panely rádia alebo s montážnymi sadami 2-DIN. Poznámky k rozmerom a vhodným typom montážnych panelov nájdete na webe firmy ZENEC, a to priamo pri modeli Z-N966 na karte Vehicle Compatibility .

Podrobný prehľad vlastností zariadenia, rozšírené informácie o kompatibilite a obrázky prístroja Z-N966 namontovaného v rôznych vozidlách, nájdete na stránke www.zenec.com v sekcii Technical Specifications / Vehicle Compatibility / Product Images .

Všeobecne: Zariadenie Z-N966 je vhodné pre všetky vozidlá s montážnou šachtou 2-DIN pre špecifické panely rádia alebo s montážnymi sadami 2-DIN.

Z-N966 je kompatibilný iba s montážnymi šachtami 2-DIN ležiacimi kolmo (90 °) k povrchu palubnej dosky. Povrch palubnej dosky okolo montážnej šachty by nemal byť vo vertikálnej ani horizontálnej rovine nadmerne zakrivený.
Ak je vo vozidle použitá montážna sada 2-DIN, musí byť sada koncipovaná pre kovový montážny rámček s výškou 113 mm. Výnimku predstavujú sady s prémiovým krytom . Tie musia mať k priamej inštalácii zariadenia bez nutnosti kovového montážneho rámčeka zo sady otvor minimálne 178 x 102 mm.
Vzhľadom k veľkému 9 displeji treba dať pri inštalácii pozor na kolíziu s bezpečnostnými prvkami v kabíne vozidla, ako je tlačidlo výstražného blikače, oblasti vystrelenie airbagov atď., Aby nedošlo k ich zakrytiu čelným panelom prístroja a narušenie danej funkcie. ZENEC nenesie zodpovednosť za situácie, kedy montážou prístroja zanikne platné povolenie na prevádzku. V závislosti od modelu vozidla môže ďalej dôjsť k narušeniu funkcií odkladacích priehradiek, držiakov na dokumenty a pod.

Navigačný softvér pre automobily: Z-EMAP66-PC3

3D navigačný softvér s mapami 47 krajín: západná a východná Európa, Veľká Británia, Turecko, Ukrajina, Rusko a Bielorusko (na 16GB microSDHC karte) •
prémiový balíček európskych POI s viac ako 6,5 miliónmi špeciálnych cieľov
realistické 3D vykreslenie terénu a orientačných bodov, centier miest a odbočiek / zjazdov
Multisenzorový navigácia (Dead Reckoning) pre presné navádzaný aj bez GNSS signálu (tunely, podjazdy, krytá parkoviská atď.)
delená obrazovka navigácie a prehrávanie zobrazuje názvy ulíc, čísla domov a informácie o ďalšom odbočení spolu s jeho aktuálne vzdialenosťou
jazda v jazdných pruhoch, režim tunela, automatický 3D zoom na križovatkách a kruhových objazdoch, inteligentný výpočet alternatívnych trás atď.
Z-N966 podporuje pre niektoré jazyky hlasové navádzanie TTS
TMC prijímač, dopravné servisné dáta TPEG pomocou DAB + (pokrytie podľa konkrétneho štátu, iba bezplatné služby)
3 roky aktualizácií máp zadarmo

• Navigačný balík Z-EMAP66-PC3 neni súčasťou balenia infotaineru Z-N966.
Navigačný softvér pre obytné vozy: Z-EMAP66-MH3 A Z-EMAP66-MH7

3D navigačný softvér pre obytné vozy s mapami 47 krajín: západná a východná Európa, Veľká Británia, Turecko, Ukrajina, Rusko a Bielorusko (na 16GB microSDHC karte) •
prednastavené profily obytného vozidla s doplňujúcimi údajmi o výške, šírke, dĺžke, hmotnosti a prívesu
balíček POI pre kempovanie s približne 20 000 kempingy a destináciami pre obytné autá v Európe
prémiový balíček európskych POI s viac ako 6,5 miliónmi špeciálnych cieľov
realistické 3D vykreslenie terénu a orientačných bodov, centier miest a odbočiek / zjazdov
Multisenzorový navigácia (Dead Reckoning) pre presné navádzanie
aj bez GNSS signálu (tunely, podjazdy, krytá parkoviská atď.)
delená obrazovka navigácie a prehrávanie zobrazuje názvy ulíc, čísla domov a informácie o ďalšom odbočení spolu s jeho aktuálne vzdialenosťou
jazda v jazdných pruhoch, režim tunela, automatický 3D zoom na križovatkách a kruhových objazdoch, inteligentný výpočet alternatívnych trás atď.
Z-N966 podporuje pre niektoré jazyky hlasové navádzanie TTS
TMC prijímač, dopravné servisné dáta TPEG pomocou DAB + (pokrytie podľa konkrétneho štátu, iba bezplatné služby)
3 roky aktualizácie máp (Z-EMAP66-MH3) zadarmo
7 rokov aktualizácie máp (Z-EMAP66-MH7) zadarmo

• Navigačné balíčky Z-EMAP66-MH3 a Z-EMAP66-MH7 nie sú súčasťou balenia infotaineru Z-N966.


Navigácia
3 alebo 7 rokov aktualizáciou máp zdarma

Aktualizujte si obsah máp v navigačnom balíčku pohodlne - po 3 roky zadarmo (Z-EMAP66 PC3, Z-EMAP66-MH3) alebo 7 rokov zdarma (Z-EMAP66-MH7). Ide o jednoduchú aktualizáciu pomocou PC alebo notebooku a softvéru Toolbox prostredníctvom portálu Naviextras (www.zenec.naviextras.com).
Prednastavené profily vozidla (verzia MH)

Pre uľahčenie navigácie môžete zvoliť niektorý z prednastavených profilov vozidla (osobné / obytný voz, <3,5 t /> 3,5 t - kamión 7,5 t). Po zadaní doplňujúcich údajov o vozidle, ako je výška, šírka, dĺžka, hmotnosť a príves / bez prívesu, dokáže Z-N966 spoľahlivo vypočítať cestu do cieľa a vyhnúť sa obmedzeniam, zakázaným cestám či viaduktům.
Balíček POI pre kempovanie (verzia MH)

Predinštalovaný, podrobný balík bodov záujmu (POI) pre kempovanie poskytuje podrobné informácie o kempoch a možnostiach zastávky pre obytné vozy. Databáza obsahuje približne 20 000 kempov a destináciou pre obytné autá v Európe. To znamená, že môžete vyhľadať vhodné miesto na ceste v danom regióne a priamo porovnať ponúkané služby.
Mapy 47 krajín

Cestujte po Európe chytro - balíček máp pokrýva 47 krajín: západná a východná Európa, Veľká Británia, Turecko, Ukrajina, Rusko a Bielorusko. Vykreslenie terénu a 3D budov je jasné a realistické. Menu a hlasové navádzanie sú dostupné v 28 rôznych jazykoch.
Delená obrazovka navigácia

Z-N966 ponúka obrazovku rozdelenú medzi navigáciu a prehrávanie. Delená obrazovka navigácie zobrazuje názvy ulíc a informácie o ďalšom odbočení spolu s jeho aktuálnej vzdialenosťou. Nikdy tak nestratíte prehľad, a to ani pri počúvaní hudby s aktívnym navádzaním.
Funkcia 3D zoom

Funkcia automatického 3D zoomu na križovatkách a kruhových objazdoch automaticky zväčší časti mapy pri príchode na krížení ciest, kde je potrebné detailnejší pohľad.
Hlasové navádzanie TTS

Navigačné balíček zariadenie Z-N966 podporuje pre niektoré jazyky hlasové navádzanie TTS (Text To-Speech): pri navádzaní navigačný systém hlási názvy ulíc a pomáha tak zachovať lepšiu orientáciu.
TMC / TPEG

Z-N966 má nielen prijímač TMC pre analógové dáta, ale je tiež vybavený funkciou DAB-TPEG, ktorá zobrazuje dopravné informácie rýchlejšie a podporuje bezplatná dáta TPEG (pokrytie podľa konkrétnej krajiny).


Návody zabezpečené zo stránky technibook.com


Video k produktu zatial nie je kdispozícii


Dopytový formulár:

Čiarový kód (EAN) : 7612309406457